Jedenastolatek ograł wszystkich

STM
W niedzielę, w Mędrzechowie rozegrany został Powiatowy Turniej o Puchar Starosty Dąbrowskiego.

Tenis stołowy

W zawodach rozgrywanych w kategorii open rywalizowało 30 zawodników. Zakończyły się one niespodziewanym sukcesem jedenastoletniego zaledwie Daniela Lisa z Olesna. Zawodnicy UKS AGRA zdominowali zresztą ten turniej, zapewniając sobie cztery czołowe lokaty. W pojedynkach półfinałowych Tomasz Mosio zwyciężył 3-1 Wojciecha Misiaszka, natomiast Lis wygrał w pięciu setach z Bartłomiejem Janeczkiem. W finale Lis pokonał natomiast 3-1 Mosio. Trzecia lokata przypadła w udziale Janeczkowi, na czwartym miejscu uplasował się natomiast Misiaszek. Dalsze lokaty w czołowej dziesiątce zapewnili sobie: 5. Marek Jasielski (Zakliczyn), 6. Rafał Tatarczuch (Olesno), 7. Tadeusz Swaczyna (Zakliczyn), 8. Michał Zych (Olesno), 9. Zenon Woliński (Mędrzechów), 10. Dominik Gajewski (Mędrzechów). Najlepsza piątka zawodników uhonorowana została okolicznościowymi pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami, które wręczała przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego, Barbara Pobiegło. Na zdjęciu czołowa piątka uczestników Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego. W środku triumfator zawodów, Daniel Lis. (STM)