II liga piłkarzy ręcznych

PAN
MOSiR Bochnia - Juvenia Rzeszów 39:29 (19:13)

Bramki: Karwowski 10, Król 7, Janas 5, Bujak 4, Pach 4, Najuch 3, Kozioł 2, Grzyb 2, Tacik 1, Piątkowski 1 - Kozdroń 8, Zwiercan 8, Szalka 6, Jamrozek 3, Bober 2, Semik 1, Górski 1.

Będący zdecydowanym faworytem tego spotkania gospodarze wygrali, lecz tym razem swoją grą nie zachwycili. Po 11 minutach prowadzili tylko 7:6. Na listę strzelców wpisali się jednak kolejno: Karwowski , Pach i Kozioł i powiększyli przewagę do czterech bramek. Po zmianie stron najskuteczniejszy na boisku Karwowski podwyższył rezultat na 26:16. Różnica 10-12 goli utrzymywała się już do końca spotkania.

- Popełniliśmy tym razem sporo błędów w obronie. Moi podopieczni nie potrafili sobie poradzić z obrotowym rywala. Strata na własnym boisku aż 29 bramek nie wystawia nam najlepszego świadectwa. W meczu ze słabszym rywalem na szczęście nie miało to wpływu na końcowy rezultat - powiedział trener Ryszard Tabor.

(KIER)

Orzeł Przeworsk - MTS Chrzanów 21:44 (13:23)

Bramki dla MTS: M. Skoczylas 7, Madeja 5, Rola 5, Zacharski 5, Stroński 4, Książek 4, Zajdel 3, D. Skoczylas 3, Mucha 3, Kirsz 3, Wilczak 2.

Po 5 minutach goście prowadzili 5:1, po chwili musieli grać w podwójnym osłabieniu i gospodarze zmniejszyli straty do jednej bramki. W dalszej fazie meczu rosła przewaga ekipy z Chrzanowa. - W drugiej połowie dałem szansę juniorom, zmieniliśmy też ustawienie i powiększaliśmy przewagę - powiedział trener MTS Chrzanów Leszek Wójcik. (PAN)