Gol mistrzem Polski

Paweł Panuś
Przez dwa dni w Gliwicach rozgrywane były mistrzostwa Polski kobiet U-18. Mistrzem kraju został Gol Częstochowa.

W finale Gol pokonał 3:0 Rolnika Głogówek. W meczu o trzecie miejsce Unifreeze Górzno rozgromiło Rejkord Bielsko-Biała 9:1.
Małopolskich zespołów w finałach było najwięcej, ale spisały się one poniżej oczekiwań. Siódme miejsce zajął Naprzód Sobolów, 10. LKS Szflary, 11. Victoria Gaj, a 12. II LO Chrzanów.

Trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców zajęła Katarzyna Nowak z Sobolowa, która zdobył 10 bramek.
To drugie w tym sezonie finały w młodzieżowych kategoriach wiekowych i żadnej drużynie z naszego regionu nie udało się stanąc na podium. Do rozegrania pozostały finały MP U-14