Garbarnia Kraków - Stal Mielec NA ŻYWO ONLINE. Relacja live z meczu 1/16 finału Pucharu Polski

Garbarnia Kraków - Stal Mielec LIVE. Mecz 1/16 finału Pucharu Polski odbędzie się 8 listopada 2023 r., III-ligowa Garbarnia podejmie ekstraklasową Stal. Poniżej relacja tekstowa na żywo ze spotkania: składy, bramki, najciekawsze sytuacje.

Puchar Polski: Garbarnia Kraków - Stal Mielec

Mecz 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski: Garbarnia Kraków - Stal Mielec.
15:30

KONIEC MECZU. GARBARNIA - STAL 2:4 po dogrywce.

15:28

118 min. Wolsztyński zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem Garbarni.

15:26

114 min: Moskiewicz trafił w słupek

15:23

114 min: słupek po strzale Moskiewicza, Garbarnia walczy

15:19

111 min: druga żółta i czerwona kartka dla Santosa ze Stali

15:19

15:16

106 min - żółta kartka dla Opalskiego (G).

15:10

Koniec pierwszej części dogrywki Jest 2:4, Stal gra w przewadze liczebnej.

15:06

Chyba po meczu. W 101 min gola dla Stali - po kontrze uderzeniem z okolicy linii 16 m - zdobył Szkuryn [2:4]

15:04

99 min - żółta kartka dla Getingera

15:03

98 min: minimalnie niecelny techniczny strzał Getingera

15:00

94 min. 2:3 - przepiękna bramka Getingera, który z dobrych 30 m trafił w okienko

14:57

91 min: żółta kartka dla Santosa.

14:55

ZACZĘŁA SIĘ DOGRYWKA - w strugach deszczu.

14:52

90+6 min. Kontra Wątroby, ale bez strzału. Będzie dogrywka. [2:2]

14:52

14:50

90+5 min. Piłkę meczową dla Stali mmiał Wolsztyński

14:48

90+3 min, zmiany w Garbarni: weszli Sutor i Wątorba, za Durdę i Grzybowskiego

14:46

90+2 min. Minimalnie niecelny strzał Getingera, mogło być 2:3.

14:45

90 min. Goście cisną, po rzucie rożnym niecelnie strzelił Santos.

Sędzia doliczył 6 minut.

14:42

87 min. Wyborna okazja dla Stali, strzał głową Szkuryna z bliska obronił Bartusik.

14:40

86 min. Mamy remis. Obrońcy gospodarzy tylko patrzyli, jak piłka spada pod nogi Szkuryna, który z bliska trafił do siatki [2:2]

14:35

80 min. Zmiana w Garbarni: Nowak za Kleca.

14:30

NIEBYWAŁE! W 76 min Garbarnia objęła prowadzenie 2:1, po podaniu z lewej Moskiewicza przed bramkę nogę dołożył Durda

14:29

74 min: zmiana w Stali: Wolsztyński za Meriluoto.

14:26

71 min. Zmiana w Garbarni: Opalski za Żurka.

14:25

70 min. okazja dla Stali - niecelny strzał głową Esselinka

14:23

68 min. Podwójna zmiana w Stali: Getinger i Guillaumier w miejsce Hinokio i Wołokowicza.

14:19

64 min. REMIS!!! Po podaniu z prawej strony Żurek strzelił ze spokojem tuż przy słupku. [1:1]

Mecze 1/16 finału Pucharu Polski
Stal Brzeg - Warta Poznań 0:4 (0:2), Kowalski 7 samob., Kamiński 13, Savić 57, Luís 85
Carina Gubin - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0), Nahrebecki 25
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0:4 (0:2), Szymczak 24, Velde 42, Wilak 64, 70
GKS Tychy - Legia Warszawa 0:3 (0:3), Kramer 10, 35, Gual 13
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 0:2 po dogrywce (0:0, 0:0), Koczerhin 109, Lederman 120
Cracovia - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0), Śmiglewski 85
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 3:0 (0:0), Sobczak 68, Jaroch 84, Rodado 89
Bet Termalica Nieciecza Piast Gliwice 0:1 (0:0), Ameyaw 90+4
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 1:0 (1:0), Grosicki 90
Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0), Thill 45+1
Legia II Warszawa - Korona Kielce 2:4 po dogrywce (1:1, 2:2), Rose 45, Ryczkowski 65 karny - Błanik 34, Czyżycki 51, Remacle 100, 116
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1:2 po dogrywce (1:1, 1:1), Ryndak 23 - Kapralik 37, Olkowski 104
Garbarnia Kraków - Stal Mielec 8.11 (13:00)
Polonia Bytom - Arka Gdynia 8.11 (18:00)
Resovia - Jagiellonia Białystok8.11 (20:00)
Wisła Puławy - Widzew Łódź 8.11 (21:00)