Futbol amerykański. „Tygrysy” są na fali

(ART)
W meczu II ligi (grupa południowo-wschodnia) Kraków Tigers pokonali Bryl Highlanders Beskidy 40:0 (7:0, 14:0, 6:0, 13:0). Po dwóch kolejkach mają komplet punktów.

Tigers kilka lat temu grali w Toplidze, później klub zawiesił działalność. W tym sezonie wrócił i na razie spisuje się na miarę oczekiwań. Na otwarcie sezonu wygrał w Skoczowie z Pretorians 14:8, a w sobotnie popołudnie poradził sobie z „Ludźmi z Gór”.

Krakowianie po pierwszej kwarcie prowadzili po przyłożeniu Dawida Rechula, a w drugiej akcje biegowe dały kolejne punkty (touchdowny Mieszko Łabuza oraz Jacka Kuśmierczyka) i było 21:0. Stało się jasne, że goście niewiele w tym meczu zdziałają. Po przerwie Tigers jeszcze trzykrotnie przedarli się w pole punktowe rywali.