Franczyk pokazał klasę

(BUG)

Zalesianka Zalesie 5 (2)
Helena Nowy Sącz 1 (1)

Bramki: 1:0 Hajduk 15, 2:0 Augustyn 23, 2:1 Fryzowicz 45, 3:1 Augustyn 48, 4:1 Franczyk 63, 5:1 Kurzeja 86.

Zalesianka: Piksa - A. Ubik, Gancarczyk, Sukiennik, R. Ubik - P. Opoka, Hajduk (82 Piaskowy), Franczyk, Augustyn - Piotr Gromala (80 Paweł Gromala), Kurzeja.

Helena: Bocheński - Laskowski, Sikora, Nowak (17 Kostecki), Pieńko - Gryzło, Gródek, Słowik, Marmol - Klimczak, Fryzowicz.

Sędziował: Bogusław Moroń (Gorlice).
Widzów: 50.

Bohaterem tego jednostronnego spotkania był Franczyk, który zaliczył w tym spotkaniu trzy asysty (przy trzech pierwszych trafieniach dla Zalesianki), a w 63 min sam umieścił piłkę w siatce po celnym uderzeniu z rzutu wolnego z około 18 metrów.

Jedyny gol dla Heleny padł po strzale z dystansu w wykonaniu Fryzowicza. Wynik spotkania ustalił Kurzeja, wykańczając składną akcję swojego zespołu. W pierwszej połowie znakomitej okazji dla gości nie wykorzystał Sukiennik (w 40 minucie), a w drugiej połowie Kurzeja (w 70 minucie).