Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Nie ma się czego bać

Nie ma się czego bać

Komisja Europejska postanowiła wszcząć przeciw Polsce (i paru innym krajom) procedurę o naruszenie europejskiego prawa. Chodzi oczywiście o niechęć do narzucanej nam tzw. relokacji uchodźców.
Wśród zwolenników rządu zapanowała lekka panika, wśród jego przeciwników niezbyt udolnie skrywana radość. Nastroje uspokaja jednak wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki (PiS). - Taka procedura może potrwać i z 5 lat - powiedział w TVP.

No i spoko. A za te parę lat Komisja Europejska może se rozpocząć przeciw nam kolejną procedurę, tym razem o naruszenie prawa szariatu…3

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

W zasadzie pana nie lubię...

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Zty (gość)  •

...ale ten dowcip się panu udał!!! :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Głos redaktora iście Goebbelsowski

+1 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ola (gość)  •

W stylu i treści. Żenada. Ale większość tzw. suwerena będzie zachwycona. W III Rzeszy też była. Tak, szariat to jest realna groźba w Polsce. Innych brak. Nie ma to jak postraszyć Polaków stojących w kolejce do onkologa muzułmanami. Od razu im lżej umierać. Patriotycznie.

odpowiedzi (0)

skomentuj

UE szuka frajerów...

+5 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kr@k (gość)  •

Zachodnie państwa ciągły profity z niewolniczej pracy z ludzi Mahrebu, a teraz szukają frajerów dętych żeby im podrzucić to "kukułcze jajo". POPiS już podrzucił nam Azjatów. Polacy musieli czekać w przedpokoju UE 10-lat, Ukraińcy dostali to w niecałe 3-lata. Alleluja, chwalić Pana.

odpowiedzi (0)

skomentuj