Modyfikacje genetyczne

Modyfikacje genetyczne

Grzegorz Tabasz

Dziennik Polski 24

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Beagle to śmieszny pies o miłej aparycji. Niestety, także obiekt zaawansowanych modyfikacji genetycznych. Chińscy naukowcy w przeciągu dekady perfekcyjnie opanowali metody klonowania psiej rasy.
Modyfikacje genetyczne
Mało tego, za cenę półtora miliona dolarów z sukcesem powielono okazy o zaprogramowanych chorobach. Beagle z arteriosklerozą, reumatyzmem, autyzmem.

Obrońcy praw zwierząt powinni czym prędzej podnieść larum, gdyż chore mutanty mają posłużyć do testowania nowych leków. To jeszcze nic. W laboratoriach pracują nad zwiększaniem siły fizycznej i odporności zwierzaków. Ważne jest to, o czym się nie mówi i nie pisze.

Wierzycie w to, że nikt nie testuje nowych technologii na ludziach? Psy to ssaki. Tak jak i my. Ćwierć wieku temu na ekrany kin trafiła produkcja SF o uniwersalnym żołnierzu, gdzie Jean Claude Van Damme wcielił się w tytułowego superwojaka.


Założę się o każdą stawkę, iż wielu generałów ów film obejrzało. I dobrze zapamiętało. Superbeagla od uniwersalnego żołnierza dzieli mały krok. Jeden rozkaz. I garść dolarów. Witajcie w nowym wspaniałym świecie.Czytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama