Kotwica 50 gromi. Ósme wygrana z rzędu

(jak)
sxc.hu
Koszykarze Kotwicy 50 są nie do zatrzymania. W sobotę odnieśli 8. zwycięstwo z rzędu, gromiąc na wyjeździe różnicą 41 pkt Deckę Pelplin.

Spotkanie było wyrównane tylko w pierwszej połowie. Zakończyła się ona remisem 45:45.

- W pierwszej połowie słabiej realizowaliśmy założenia defensywne. Pozwalaliśmy na kontry i punkty spod kosza. Było też kilka otwartych trójek. W drugiej połowie te błędy wyeliminowaliśmy. Zagraliśmy jeszcze agresywniej w obronie - powiedział trener Kotwicy, Paweł Blechacz.

Decka Pelplin - Kotwica 50 Kołobrzeg 71:112 (21:23, 24:22, 17:34, 9:33)

Kotwica: Arabas 25 (2x3, 7 zb., 5 as., 4 prze.), Mieczkowski 16 (5 zb., 4 prze.), Pawłowski 16 (6 zb.), Djurić 9 (1x3, 5 zb., 5 as., 3 bl.), Chudy 8 (2x3, 4 zb., 4 as., 4 str.) - Kowalczuk 16 (6 zb.), Lasota 13 (1x3), Dobriański 5 (1x3), Szewczyk 2, Urban 2, Blaszkiewicz.