Derby Krakowa 2015. Pasy rządzą w Krakowie. Wisła - Cracovia 1:2 [ZDJĘCIA, WIDEO]

red.
Wielkie Derby Krakowa 2015 dla Cracovii. Na stadionie przy Reymonta Cracovia wygrała z Wisłą 2:1.

Pierwsza bramka w derbach padła już w 7. minucie gry. Niepilnowany Rakels wykorzystał sprytne podanie Jendriska i strzelił w długi róg bramki strzeżonej przez Cierzniaka.

Autor: Jan Latała, Gazeta Krakowska

Kolejne dwie bramki padły w odstępie zaledwie kilkudziesięciu sekund. Najpierw Deleu wykorzystał zamieszanie przed polem karnym Wisły strzelając mocno po ziemi podwyższając prowadzenie. Minutę później Wisła odpowiedziała za sprawą Pawła Brożka.

Obie drużyny tworzą świetne widowisko. Zarówno Wisła jak i Cracovia miały więcej okazji do zdobycia kolejnych bramek.