Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Tydzień psich atrakcji z okazji dnia zwierząt

Tydzień psich atrakcji z okazji dnia zwierząt

Maria Pawluśkiewicz zaprasza Maria Pawluśkiewicz zaprasza

Maria Pawluśkiewicz zaprasza (© Archiwum)

Nowy Targ. Miejski Ośrodek Kultury w stolicy Podhala przygotował szereg atrakcji dla miłośników psów. Można porozmawiać z treserem i weterynarzem.
Jeśli planujesz zakup, adopcję psa lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat czworonożnego przyjaciela, którego masz w domu, powinieneś w najbliższych dniach odwiedzić Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Od wczoraj do niedzieli odbywają się tam imprezy związane ze Światowym Dniem Zwierząt. Można za darmo poradzić się weterynarza, psiego tresera czy też wesprzeć nowotarskie schronisko dla psów.


Barbara Pachniowska, dyrektorka MOK w Nowym Targu zachęca do przyjścia. Jutro o godz. 18 odbędzie się spotkanie z psią treserką i behawiorystką Małgorzatą Wesołowską. - Pomoże ona właścicielom czworonogów zrozumieć niektóre zachowania i sygnały wysyłane przez ich psa - wyjaśnia dyrektorka MOK.

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny. W trakcie tygodnia za darmo można przygarnąć psa. Aby to zrobić, wystarczy przyjść do schroniska dla zwierząt w dzielnicy Kokoszków.

- Nasza placówka jest otwarta codziennie - informuje Maria Pawluśkiewicz, właścicielka nowotarskiego azylu dla psów. - Każdy, kto adoptuje psa w sobotę 10 października, dostanie także bonus: zestaw do sprzątania po pupilu.

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się