Fatalny występ Hutnika

(ZAB)
II liga siatkarzy. Nie udał się drużynie Hutnika mecz w Andrychowie. Krakowianie nie wygrali nawet seta.

MKS Andrychów – Hutnik Kraków 3:0 (25:17, 26:24, 25:19)
MKS: Ferek, Kowalski, Golec, Klimczak, Obuchowicz, Adamski, Szymczak (libero), oraz Podleśny, Maruszczyk, Góra, Kołek.

Andrychowianie wzięli rewanż na krakowianach za porażkę w Pucharze Polski, także we własnej hali. – Tamten wynik mocno siedział chłopcom za skórą, więc przystąpiliśmy do derbów Małopolski podwójnie umotywowani – przyznaje Tomasz Rupik, II trener MKS.

W I secie gospodarze mieli minimalną przewagę. W drugim miejscowi gonili wynik, jednak dopadli rywali przy stanie 17:17. Potem wyszli na prowadzenie 23:21, ale tym razem krakowianie zdołali wyrównać. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy.W ostatniej partii andrychowianie kontrolowali przebieg gry.

Materiał oryginalny: Fatalny występ Hutnika - Dziennik Polski