Strzelcy z Krakowa w czołówce zawodów klasyfikacyjnych

Artur Bogacki
W Baltic Cup w Łebie, kolejnych w nowym sezonie zawodach klasyfikacyjnych w broni pneumatycznej, reprezentanci krakowskich klubów uplasowali się w czołówce.

Najwyżej znalazł się Jerzy Pietrzak. Junior Wawelu w obu strzelaniach z pistoletu wywalczył miejsce na podium, zajmując odpowiednio 3. i 1. lokatę.

W pistolecie seniorów 8. i 12. był Przemysław Dopart (ZO LOK), a 12. i 7. pozycję zajął Łukasz Czapla (Wawel), wielokrotny mistrz świata w strzelaniu do ruchomej tarczy (z karabinu).

Z ekipy Wisły – Marcin Królikowski wywalczył 10. i 7. lokatę w karabinie seniorów, Elżbieta Szwed była 13. i 5. w pistolecie seniorek, a Elżbiecie Kobyłczyk przypadło 9. i 16. miejsce w karabinie juniorek.