Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Krótko - powiat wadowicki

Krótko - powiat wadowicki

PRZEGLĄD ROCKOWY. 5 lutego w Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się w VI Przegląd Zespołów Rockowych. Zakwalifikowane zostały zespoły z Nowego Targu, Zatora, Krakowa, Myślenic, Chrzanowa, Miechowa, Wadowic, Limanowej.

WADOWICE

Podczas przeglądu każda z zaproszonych formacji zaprezentuje trzy utwory własne, które oceniać będzie m.in. Anja Orthodox. Gościnnie podczas przeglądu wystąpi zespół "Closterkeller", a bilety na ten koncert sprzedawane są po 20 zł. Natomiast wstęp na przesłuchania konkursowe jest bezpłatny.: (GM)

GROŃ JANA PAWŁA IIROCZNICA NA SZCZYCIE. W tym roku mija 20 lat od czasu wzniesienia stalowego krzyża poświęconego "ludziom gór" na Groniu Jana Pawła II.
To były początki. Później powstała tam kaplica i inne zabudowania. Kilka lat temu ten górski szczyt nieopodal Leskowca został oficjalnie nazwany "Groniem Jana Pawła II". To był pierwszy "papieski" szczyt na świecie. Każdego roku do sanktuarium na Groniu przybywa wiele tysięcy osób. W tym roku w okresie od wiosny do jesieni odprawionych zostanie tam 14 mszy św. Pierwsza - 2 kwietnia w szóstą rocznicę śmierci Jana Pawła II.: (GM)

WADOWICEPODRÓŻE AUTOSTOPEM. W czwartek (27 stycznia) w Wadowicach odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Klubu Podróżnika. Tym razem o swoich przygodach opowiadał będzie Bartek Kaczenasz, student i podróżnik, który zwiedził Hiszpanię i Portugalię podróżując autostopem. W podróży pomogło mu aż 74 kierowców. Początek spotkania o godzinie 19 w Bar@Cafe Ogrodowa.: (GM)
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się