Dziennik Polski -  Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Trzebinia, Wolbrom, Sucha Beskidzka. Kandydaci na radnych.

Trzebinia, Wolbrom, Sucha Beskidzka. Kandydaci na radnych.

KANDYDACI DO RADY MIASTA TRZEBINI OKRĘG NR 1 (8 mandatów, 118 kandydatów)
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA: Brzózka Jerzy Władysław, Głogowski Jerzy Aleksander, Walak Aleksandra Ludwika, Marcinkowski Ryszard, Pająk Łukasz Józef, Hrabia Grażyna Anna, Jarczyk Teresa Barbara, Boba Józef Antoni, Kaleta Anna Katarzyna, Szostek Józef, Koźbiał Teresa Zofia, Szybalski Piotr Andrzej, Musik Urszula Krystyna, Różycka Ewa Joanna, Włodarczyk Hieronim Zbigniew

KOMITET WYBORCZY PRAWO
I SPRAWIEDLIWOŚĆ: Żuradzki Grzegorz, Adamczak Tadeusz Zdzisław, Jasic Anna Elżbieta, Sroczyńska Renata Joanna, Pabis Marek Andrzej, Zając Kazimierz Jan, Ziomek-Porwit Magdalena Elżbieta, Batko Andrzej, Woch-Barański Jerzy Eugeniusz, Rusin Artur Andrzej, Głuch Krzysztof Bronisław, Wargocki Witold Roman, Czech Grażyna Anna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA TRZEBINIA: Wołoch Franciszek Józef, Przywoźny Teresa, Obrok-Sobczuk Patrycja, Jarek Łukasz Roman, Gierlach Renata Zuzanna, Suchecki Hieronim, Kaducka Małgorzata Bernadetta, Kozioł Wioletta Teresa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA TRZEBIŃSKA: Korczyński Włodzimierz, Reszka Tadeusz Andrzej, Wacławek Rafał, Stępień Wanda Maria, Frączek Wiktoria, Kucharska Iwona Stanisława, Graczyk Przemysław Mateusz, Jamrozik Stanisław Józef, Tekielak Bogdan Mieczysław, Stasiowski Czesław, Łyczyszyński Andrzej, Waliczek Katarzyna Iwona, Poręba Mirosław, Marcela Bartosz, Sadownik Krzysztof, Rejdych Robert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZEBIŃSKI RUCH OBYWATELSKI: Bucki Bogdan Stanisław, Chrząszczyk Adam, Czechowski Piotr Paweł Kopeć Jolanta, Łuczak Marian Andrzej, Matusiak Bożena Danuta, Rym Paweł Zbigniew, Sandecki Marcin Andrzej, Skrzypkowska Joanna Magdalena, Strycharska Katarzyna, Wygoda Paweł Piotr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RATUJMY TRZEBINIĘ: Chrostowski Rafał Józef, Głowacz Ewelina Anita, Godyń Dorota Magdalena, Krzyżak Agnieszka Renata, Kupczak Monika Barbara, Palka Adam Stefan, Skowrońska Halina Zofia, Sumera Bogdan Marian, Więcław-Pilarczyk Anna Magdalena

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA TRZEBINI: Chrostek Mirosława Elżbieta, Jagiełło Benedykt Tadeusz, Jarguz Stanisław Eugeniusz, Jasińska Jolanta Jadwiga, Koszelnik Wanda, Kaszuba Krzysztof, Łukasik Stanisław Mikołaj, Majdańska Zenona, Molenda Edward Antoni, Nowotarska-Jarek Katarzyna Stefania, Paluch Dariusz Ryszard, Starczynowski Stanisław Stefan, Tanistra-Zając Barbara Krystyna, Wartalski Stanisław Antoni

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA TRZEBINIA: Duda Zbigniew Antoni, Głowacz Piotr, Gurgul Andrzej Piotr, Kobierecki Tomasz Stanisław, Łukasik Krzysztof, Molęda Maciej Piotr, Molikiewicz Iwona Stefania, Padło Franciszek, Satała Mariusz, Szulewa Waldemar Stefan, Żbik Dariusz Sebastian

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA TRZEBIŃSKI RUCH SPOŁECZNY "NIEZALEŻNOŚĆ": Kępa Alicja Jolanta, Kostka Andrzej Józef, Kuśnierz Halina Janina, Majewska Katarzyna Agata, Piskorz Jolanta Magdalena, Woch Sylwester Andrzej, Wojtas Jadwiga Grażyna, Wojtas Stanisław Franciszek, Zakrzewska Violetta Anna, Urbańska Agnieszka, Beśtocha Dominik Jerzy, Barańska Maria, Gryza Danuta Elfryda
1 3 4 5 6 »
Reklama
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Reklama
Reklama