Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

O gazecie

O gazecie

"Dziennik Polski" ukazuje się od 1945 roku. Tytuł, wydawany przez Polska Press Sp. z o.o. Oddział Prasa Krakowska, od lat jest zdecydowanie najlepiej sprzedającym się dziennikiem w Małopolsce, wyprzedzając zarówno wydawnictwa lokalne, jak i ogólnopolskie. Do każdego wydania, od poniedziałku do soboty, dołączany jest dodatek tematyczny.

Zasięg terytorialny gazety


"Dziennik Polski" ukazuje się w województwie małopolskim.

Magazyny - cotygodniowe bezpłatne dodatki tematyczne
Poniedziałek


http://d.polskatimes.pl/k/r/1/3c/9b/52f76141b7c07.gif"Sportowy"
Ukazuje się w 7 wersjach (krakowskiej, podkrakowskiej, tarnowskiej, nowosądeckiej, podhalańskiej i Małopolski Zachodniej). Czytelnicy znajdą tutaj najbogatszą ofertę piłkarską (relacje i wyniki meczów, od ekstraklasy do C klasy oraz ligi zagraniczne), poza tym informacje o innych dyscyplinach sportowych ze świata, kraju i regionu.
  
http://d.polskatimes.pl/k/r/1/3c/9b/52f76141c5fde.gif"Autosalon"
Bogato ilustrowany magazyn, prezentujący najnowsze osiągnięcia przemysłu motoryzacyjnego. Propaguje bezpieczeństwo na drodze, opisuje zawody w sportach motorowych.
  Wtorek"Historia"
W magazynie prezentujemy historię naszego regionu, Polski i świata. Przedstawiamy sylwetki postaci, które miały duży wpływ na przebieg historii.
http://d.polskatimes.pl/k/r/1/3c/9b/52f76141e0d8b.gif"Kariera - praca i edukacja" Dodatek zajmujący się szeroko pojętą problematyką pracy i edukacji. Zawiera oferty urzędów pracy, ogłoszenia pracodawców, anonse osób poszukujących pracy, informacje o miejscach kształcenia i dokształcania, a także ciekawe artykuły i informacje o sytuacji na temat rynku pracy w Polsce, w regionie i na świecie.

 

Środa


http://d.polskatimes.pl/k/r/1/3c/9b/52f76141e9054.gif"Przegląd nieruchomości"Zawiera informacje dotyczące budownictwa na świecie, w Polsce, a szczególnie w regionie. W tym dodatku znajdziemy fachowe omówienia najnowszych trendów w budownictwie, zagadnienia związane z wyposażeniem i dekoracją wnętrz oraz wartościowe informacje z dziedziny architektury oraz infrastruktury wokół domu. Można tu znaleźć aktualne oferty kupna, sprzedaży i wynajmu na rynku nieruchomości Krakowa i Małopolski, wraz z szerokim omówieniem sytuacji na rynku i komentarzami ekspertów. Przybliżamy Czytelnikom zawiłe regulacje prawne, związane z nieruchomościami. Tutaj również Czytelnik znajdzie informacje z dziedziny ogrodnictwa i porady dla działkowców.

 

Czwartek


"Magnes"Nowoczesny, bardzo ilustrowany magazyn przedstawia zapowiedzi wydarzeń kulturalnych nadchodzącego tygodnia w Małopolsce. Zawiera informacje o premierach kinowych, DVD, CD, książkach, komiksach, grach, koncertach, a także wywiady, portrety znanych osób ze świata kultury, analizy, recenzje, felietony, kalendaria i konkursy.


 

Piątek


"Magazyn Piątek"Magazyn z licznymi reportażami i felietonami, poświęcony szerokiej problematyce społecznej i politycznej, a także kulturalnej. Do stałych felietonistów magazynu należą m.in.: Jan Maria Rokita, Paweł Kowal, Ryszard Terlecki, Zofia Gołubiew, czy ks. Jacek Stryczek.

Do wydania dołączony jest "Tele Program", zawierający aktualny i szczegółowy program telewizyjny na najbliższy tydzień wraz z recenzjami i opisami poszczególnych pozycji.


Sobota


"Magazyn SOBOTA"
Jest magazynem, zawierającym niezwykle atrakcyjne reportaże, interesujące zdjęcia i felietony.W "Magazynie SOBOTA" znajdziemy ciekawe artykuły dotyczące: PODRÓŻY, ZDROWIA I URODY oraz pomocny i pożyteczny dodatek dla SENIORA.
 "THE TIMES"
Magazyn z obszernymi tekstami, poświęconymi polityce i ważnym wydarzeniom historii współczesnej.


Miesięcznik „Nasza Historia”


Opisujemy historię naszego regionu, Polski i świata z krakowskiego punktu widzenia. Pokazujemy Kraków i Małopolskę w przełomowych momentach dziejów. Stawiamy frapujące pytania, podsuwamy wyczerpujące odpowiedzi, przedstawiamy sylwetki fascynujących bohaterów. Publikujemy znakomite, stare fotografie.
Kolejne wydania „Naszej Historii” dostępne w Empikach, salonach prasowych i dobrych kioskach.