Dziennik Polski -  Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Godziny niedzielnych mszy świętych w krakowskich kościołach

Godziny niedzielnych mszy świętych w krakowskich kościołach

STARE MIASTO




Archikatedra św. Stanisława BM i św. Wacława, Wawel 3. GODZINY MSZY ŚW. NIEDZIELNYCH: sb. 16.30; nd. 7 (w j. łacińskim), 8, 9 (w j. łacińskim), 10, 11.30.


Kolegiata św. Anny, ul. św. Anny 11 - sb. 19.30; nd. 7.30, 9 (młodzież), 10, 11 (dzieci), 12, 13 (pracownicy nauki), 19.30 (akademicka), 20.30, 21.30.



Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa (ss. Sercanek), ul. Garncarska 24 - nd. 7, 10, 12, 18.


Kościół Zwiastowania NMP (oo. Kapucynów), ul. Loretańska 11 - nd. 6.30, 8, 9.30, 11 (dzieci), 12.30, 16.30, 19 (młodzież).


Kościół św. Floriana, ul. Warszawska 1B - sb. 18.30; nd. 6.30, 8, 9.30 (młodzież), 11, 12.15, 15.15 (IX-VI), 18.30, 20.


Kaplica św. Anny w DPS, ul. Helclów 2 - sb. 16, nd. 6, 10.


Kościół św. Wincentego a Paulo (Księży Misjonarzy), ul. św. Filipa 19 - sb. 17.30; nd. 5.30, 6, 7.30, 9, 10.30, 12, 16.30.


Bazylika Nawiedzenia NMP (oo. Karmelitów Na Piasku), ul. Karmelicka 19 - sb. 19; nd. 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16.30, 19.


Kościół Zmartwychwstania Pańskiego (Księży Zmartwychwstańców), ul. Łobzowska 10 - sb. 18.30; nd. 9, 10.30, 12, 18.30.


Kościół św. Franciszka Salezego (ss. Wizytek), ul. Krowoderska 16 - sb. 18; nd. 8, 10.30, 12, 17.


Kościół Świętego Krzyża, ul. Świętego Krzyża 23 - sb. 18; nd. 9, 10.30, 12 (z udziałem artystów), 13.15, 18, 21.


Bazylika Wniebowzięcia NMP (Mariacka), pl. Mariacki 5 - sb. 18.30; nd. 6, 7, 8, 9, 10 (częściowo w j. łacińskim), 11.15, 12, 13, 18.30.


Bazylika Mniejsza Przenajświętszej Trójcy (oo. Dominikanów), ul. Stolarska 12 - sb. 19.30; nd. 7, 8, 9 (akademicka), 10.30 (konwentualna), 12, 13.30, 17, 19, 20.20 (akademicka), 21.30.


Kościół św. Barbary (oo. Jezuitów), pl. Mariacki 6 - sb. 18; nd. 8, 9.30, 11, 12.30, 16, 18, 19 (w j. niemieckim).


Kościół Przemienienia Pańskiego (oo. Pijarów), ul. Pijarska 2 - sb. 19; nd. 8.30, 10, 11.30, 13, 19.


Kościół św. Marka Ewangelisty, ul. św. Marka 10 - nd. 9 (IX-VI), 10.15, 11.30, 15.30, 19 (studenci - w czasie roku akademickiego, X-VI).


Kościół św. Wojciecha BM, Rynek Główny - nd. 10.30, 12.15.


Kościół św.św. Piotra i Pawła, ul. Grodzka 54 - sb. 18; nd. 8, 9.30, 11 (dzieci), 12.30, 18.


Bazylika Mniejsza św. Franciszka z Asyżu (oo. Franciszkanów), ul. Franciszkańska 2 - sb. 18, 19; nd. 6.30, 8, 9.30, 11, 12, 15.30 (w j. włoskim), 16.30, 19 (akademicka), (II nd. miesiąca 14.30 - msza w j. hiszpańskim).


Kościół św. Bernardyna ze Sieny (oo. Bernardynów), ul. Bernardyńska 2 - sb. 18.30; nd. 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18.30.


Kościół Nawrócenia św. Pawła Apostoła (Księży Misjonarzy), ul. Stradomska 4 - sb. 19; nd. 6, 7.30, 9, 10.30, 11.30, 13, 19.


Kościół św. Józefa (ss. Bernardynek), ul. Poselska 21 - sb. 18.30; nd. 8, 9.30, 10.30, 18.30.


Kościół św. Idziego, ul. Grodzka 67 - nd. 9, 10.30 (w j. angielskim), 12.


Kościół św. Andrzeja (ss. Klarysek), ul. Grodzka 54 - nd. 7, 10.


Kościół Garnizonowy św. Agnieszki, ul. Dietla 30 - nd. 8.30, 10, 11.30, 13, 16.


Kościół Bożego Ciała (Kanoników Regularnych Laterańskich), ul. Bożego Ciała 26 - sb. 19; nd. 6.30, 8, 9.30, 11 (dzieci), 12.15, 16, 19 (młodzież).


Kościół Świętej Trójcy (oo. Bonifratrów), ul. Krakowska 48 - nd. 9.30, (w kaplicy szpitalnej: 10.30), 11.30, 13.15 (w j. łacińskim), 18.30.


Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej, ul. Augustiańska 9 - sb. 18; nd. 7 (oprócz VII i VIII; w kaplicy MB Pocieszenia), 9, 11 (z udziałem dzieci), 12.15, 18.


Bazylika Mniejsza św.św. Michała Archanioła i Stanisława Biskupa Męczennika (oo. Paulinów na Skałce), ul. Skałeczna 15 - sb. 19; nd. 7, 8, 9 (w j. łacińskim, a w wakacje w j. polskim), 10.30, 12.30, 17.30, 20 (oprócz wakacji i ferii akademickich).


Kościół św. Mikołaja, ul. Kopernika 9 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30 (dla młodzieży), 11.30 (dla dzieci), 13, 15, 19.


Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP (oo. Karmelitów Bosych), ul. Rakowicka 18 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30, 11 (dla dzieci), 12.30, 18.


Kościół Zmartwychwstania Pańskiego na Cmentarzu Rakowickim, ul. Rakowicka 26/18 - nd. 9, 10, 11.10, 12 (w j. łacińskim), 13 (od 1 XI do Wielkanocy).


Kościół św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty - Sanktuarium Matki Bożej od Wykupu Niewolników, Matki Bożej Wolności, Matki Bożej Świętojańskiej (ss. Prezentek), ul. św. Jana 7 - sb. 18; nd. 8, 10 (dla głuchoniemych, w języku migowym), 11.15 (j. francuski I i III niedz. miesiąca), 14.30, 18.


Kościół św. Kazimierza (oo. Reformaci), ul. Reformacka 4 - sb. 17.30; nd. 7.30, 9, 10.30, 12, 13, 16.15, 19.


Kościół Niepokalanego Serca Maryi (ss. Felicjanek), ul. Smoleńsk 6 - nd. 8, 9, 10, 11, 12. 19.30.


Kościół Matki Bożej Śnieżnej (ss. Dominikanek Klauzurowych Na Gródku), ul. Mikołajska 21 - nd. 7.30, 19.


Kościół św. Tomasza Apostoła (ss. Duchaczki), ul. Szpitalna 12 - nd. 8, 12.


Kościół Bożego Miłosierdzia, ul. Smoleńsk 1 - nd. 8, 9, 10.


Piasek - św. Józefa Oblubieńca NMP (ss. Karmelitanek Bosych), ul. Łobzowska 40 - nd. 8, 9.30.

GRZEGÓRZKI




Dąbie - św. Stanisława BM, ul. Półkole 11A - sb. 18; nd. 7, 8.30, 10, 11.30, 13, 19.


os. Oficerskie - Miłosierdzia Bożego, ul. bpa Bandurskiego 12 - sb. 18; nd. 8, 9.30 (młodzież), 11 (dzieci), 12, 13, 18.


Grzegórzki - św. Kazimierza, ul. Bobrowskiego 6 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30, 11, 12.30, 16.30, 18.


Wesoła - Niepokalanego Poczęcia NMP (Szpital Uniwersytecki), ul. Kopernika 19 - nd. 10, 16.


Wesoła - Bazylika Mniejsza Najświętszego Serca Pana Jezusa (oo. Jezuitów), ul. Kopernika 26 - sb. 19; nd. 6, 7.30, 11 (seminaryjna), 11 (kaplica akademicka - dla dzieci), 12.30, 15.30, 18, 20 (kaplica akademicka - dla młodzieży).


Wesoła - św. Teresy od Jezusa i św. Jana od Krzyża (ss. Karmelitanek Bosych), ul. Kopernika 44 - nd. 9.

PRĄDNIK CZERWONY




Prądnik Czerwony - Pana Jezusa Dobrego Pasterza, ul. Dobrego Pasterza 4 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9, 10, 11.15, 12.30, 16 (IX-VI), 18, 19.15 (IX-VI).


Prądnik Czerwony - "Ecce Homo" św. Brata Alberta (ss. Albertynek), ul. Woronicza 10 - nd. 7.30.


Prądnik Czerwony - kaplice na cmentarzu Batowickim - nd. 11 (w kaplicy Chrystusa Odkupiciela, ul. Powstańców 48), 12.30 (w tzw. starej kaplicy, ul. Reduta).


Prądnik Czerwony - św. Jana Chrzciciela, ul. Dobrego Pasterza 117 - sb. 18.30; nd. 6.30, 8, 9.30, 11, 12.15, 13.30 (IX-VI), 18.30, 19.30 (IX-VI).


Rakowice - Najświętszego Imienia Maryi (Pijarów), ul. Dzielskiego 1 - sb. 18; nd. 6, 7, 8.30, 10 (młodzież), 11.30 (dzieci), 13, 15 (IX-VI), 19 (studenci).


Wieczysta - MB Ostrobramskiej (Pijarów), ul. Meissnera 20 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30, 11, 12.30, 18 (IX-VI), 19.15.

PRĄDNIK BIAŁY




Krowodrza Górka - św. Jadwigi Królowej, ul. Łokietka 60 - sb. 18.30; nd. 7, 8, 9.30 (dla młodzieży), 11 (dla dzieci), 12.30, 17, 18.30.


Żabiniec - św. Karola Boromeusza, ul. Zdrowa - sb. 18; nd. 8, 9.30, 11 (dla młodzieży), 12.15, 17, 18.


Prądnik Biały - NMP Matki Kościoła, ul. Pasteura 1 - sb. 18; nd. 7, 8.30, 10, 11.30, 13, 16, 18.


Prądnik Biały - Kaplica Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa ul. Matki Pauli Zofii Tajber 1 - nd. 7.30.


Tonie - św. Stanisława BM, ul. Maciejkowa 3 - nd. 8, 10.30, 12 (tylko w II niedzielę miesiąca), 15.


Bronowice Wielkie-Wschód - Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka - Redemptor Hominis, ul. Stelmachów 137 (plebania: ul. Generała Kiwerskiego 2) - sb. 18.30; nd. 8.30, 10, 11.30, 19.


Witkowice - św. Marii Magdaleny, ul. Dożynkowa 35 - sb. 18; nd. 8, 11.30, 16.15.


Azory - św. Jacka, ul. Radzikowskiego 49 - sb. 18; nd. 10.15, 12, 19.30.


Azory - Niepokalanego Poczęcia NMP (oo. Franciszkanie), ul. Chełmońskiego 41 - nd. 6, 7.30, 9 (dla młodzieży), 10.30 (dla dzieci), 12, 13.15, 18, 20.


Bronowice Wielkie - Stygmatów św. Franciszka z Asyżu Braci Mniejszych, ul. Ojcowska 1 - nd. 7, 9, 10.30 (dla dzieci), 12, 18.


os. Gotyk (Górka Narodowa) - Chrystusa Króla, al. 29 Listopada 195 - sb. 18; nd. 8, 9.30, 11 (dla dzieci), 12.30, 18.

KROWODRZA




Łobzów - bł. Anieli Salawy (Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo), al. Kijowska 29 - sb. 18; nd. 7.30, 9, 10.30 (dzieci), 12, 18 (młodzież), 19.30.


Nowa Wieś - NMP z Lourdes ("Na Miasteczku"), ul. Misjonarska 37 - sb. 18.30; nd. 6.30, 8, 9.30, 11 (dzieci), 12.30, 15, 16.30, 18.30, 20 (akademicka). Dodatkowo w niedziele w roku szkolnym w kaplicy akademickiej: 11 (dzieci przedszkolne), 12.15 (młodzieży).


Nowa Wieś - św. Szczepana, ul. Sienkiewicza 19 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30, 11, 12.30, 14, 18, 19.30 (IX-VI w kaplicy parafialnej o 11 msza dla dzieci przedszkolnych).

BRONOWICE




Bronowice Małe - św. Antoniego z Padwy, ul. Pod Strzechą 16 - sb. 18; nd. 7, 10, 12, 18 (IX-VI).


Mydlniki - Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. Hemara 1 - sb. 18; nd. 7.30, 9, 10.30, 12, 18.


os. Bronowickie - św. Wojciecha, ul. św. Wojciecha 4 - sb. 18; nd. 7.30, 9, 10.30, 12, 13, 18, 19 (VI-VIII).


os. Widok - św. Jana Kantego, ul. Jabłonkowska 18 - sb. 18.30; nd. 7.30, 9, 10.30, 12, 13.15 (IX-VI), 17 (IX-VI), 18.30, 21 (2IV-16X).

ZWIERZYNIEC




Bielany - Kościół MB Nieustającej Pomocy, ul. Księcia Józefa 176 - sb. 18; nd. 8, 10, 11.30 (IX-VI), 18.


Olszanica - MB Częstochowskiej (Braci Mniejszych Kapucynów), ul. Korzeniaka 16 - nd. 7, 9, 11, 18.


Przegorzały - Chrystusa Króla (oo. Jezuitów), ul. Zaskale 1 - sb. 18; nd. 7.30, 9, 11, 18.


Salwator - św.św. Augustyna i Jana Chrzciciela (ss. Norbertanek), ul. Kościuszki 88 - sb. 19; nd. 6.30, 7.30, 9, 10.30, 12, 13.15, 19.


Salwator - Najświętszego Salwatora, ul. św. Bronisławy - nd. 11.15 (V-X na przemian z kaplicą św.św. Małgorzaty i Judyty naprzeciwko, ul. św. Bronisławy 8 - tam V-X, w 1. i 3. nd. miesiąca).


Kaplica MB Bolesnej (ss. Serafitki), ul. Łowiecka 3 - nd. 7.30, 10.


Wola Justowska - NMP Królowej Polski, al. Panieńskich Skał 18 - sb. 18; nd. 8, 9.30, 11 (dla dzieci), 12.30 (IX-VI), 18.


Kaplica NMP Królowej Różańca Świętego (ss. Dominikanki), al. Kasztanowa 36 - nd. 8.

DĘBNIKI




Dębniki - św. Stanisława Kostki (oo. Salezjanie), ul. Konfederacka 6 - sb. 18; nd. 7, 8.30, 10, 11.30, 13 (IX-VI), 18, 20 (VII-VIII).


Dębniki - Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych na Łosiówce (Salezjanie), ul. Tyniecka 39 - sb. 18; nd. 7.30, 10, 12, 18.


Zwierzyniec - Emaus (xx. Zmartwychwstańców), ul. ks. Pawlickiego 1 - nd. 11.30.


Zwierzyniec - Boskiego Zbawiciela (Salwatorianie), ul. św. Jacka 16 - nd. 8, 9.30, 11, 18.


Kliny Zacisze - św. Rafała Kalinowskiego, ul. Zaporoska 8/1 sb. 18.30; nd. 8, 10, 12, 18.30.


Kobierzyn - MB Królowej Polski, ul. Zamiejska 6 (Kobierzyńska 199) - sb. 18; nd. 7, 8.30, 10, 11, 12.30, 14, 18, 20 (w ciągu roku szkolnego o 10 msza dla przedszkolaków).


Kobierzyn - Kościół Rektoralny MB Częstochowskiej (teren szpitala im. Babińskiego), ul. Babińskiego 29 - sb. 15.30; 8.30, 16.


os. Podwawelskie - Matki Boskiej Fatimskiej, ul. Komandosów 18 - sb. 18.30; nd. 7, 9, 10.30, 12, 16 (od X do Niedzieli Palmowej), 18.30, 20.


os. Podwawelskie - św. Bartłomieja, m. ul. Barską a Komandosów - nd. 10 (IX-VI).


Ruczaj - Zesłania Ducha Świętego, ul. 13 - sb. 18; nd. 7.15, 8.30, 10, 11.30 (dzieci), 13 (chrzcielna), 16, 18, 19.30 (młodzież).


Pychowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Wzgórze 33 - sb. 18; nd. 8.30, 11.30, 18.


Kostrze - Kaplica pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, ul. Falista 2 - nd. 10.


Bodzów - Kaplica pw. Matki Boskiej Śnieżnej, ul. Bodzowska - nd. 10 (VII - IX).


Skotniki - MB Różańcowej, ul. Skotnicka 139A - nd. 8, 10, 11.30, 17 (X-IV), 19 (V-IX).


Tyniec - św. Apostołów Piotra i Pawła (oo. Benedyktynów), ul. Benedyktyńska 37 - sb. 18; nd. 6.30, 8.30, 10.30, 12, 18.


Podgórki Tynieckie - kościół św. Kazimierza, ul. Podgórki Tynieckie 96 - nd. 10.


Kaplica Chrystusa Zmartwychwstałego (ss. Oblatki), ul. Zagórze 11 - nd. 8.


Sidzina - Podwyższenia Krzyża Świętego, ul. Wrony 104 - sb. 17; nd. 8, 11.30, 17.

ŁAGIEWNIKI - BOREK FAŁĘCKI




Borek Fałęcki - MB Zwycięskiej, ul. Zakopiańska 86 - sb. 18; nd. 7, 9, 10.30, 12, 18.


Borek Fałęcki - Kaplica pw. św. Teresy, ul. Goryczkowa 3 - nd. 8, 10.30 (IX-VI).


Cegielniana - MB Saletyńskiej, ul. Cegielniana 43 - sb. 18; nd. 7, 9, 10.30, 12 (dzieci), 18 (młodzież), 20.


Łagiewniki - Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Millana 13 - sb. 18; nd. 7.30, 9 (dla młodzieży), 10.30, 12 (dla dzieci), 18.


Łagiewniki - Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. S. Faustyny 3 - Bazylika Bożego Miłosierdzia: sb. 18, nd. 9, 10.30, 12, 13.30, 15.20, 18; kaplica klasztorna: sb. 17, nd. 7, 8.30, 19.

SWOSZOWICE




Kliny Borkowskie - św. Jadwigi Królowej, ul. Zagaje 42 - sb. 18.30; nd. 8, 10, 12, 19.


Swoszowice - Opatrzności Bożej, ul. Piłkarska 9 - sb. 18.30; nd. 8, 10, 12, 18.30.


Swoszowice - Kaplica w Domu Księży Chorych, ul. Chałubińskiego 61 - sb. 17; nd. 9, 11.


Wróblowice - Przemienienia Pańskiego, ul. Bogdanowskiego 14 - sb. 17; nd. 8, 10, 12, 16.


Kosocice - św. Marii Magdaleny, ul. Niebieska 53 - sb. 18.30; nd. 8, 11, 15.


Soboniowice - kaplica MB Częstochowskiej, ul. Drużbackiej - nd. 9.30 (od I nd. po Wielkanocy do Wigilii Bożego Narodzenia)


Opatkowice - św. Maksymiliana Kolbego, ul. Dębskiego 6B - sb. 18.30; nd. 7.30, 10, 11.30.

PODGÓRZE DUCHACKIE




Kurdwanów - Podwyższenia Krzyża Świętego, ul. Witosa 9 - nd. 7, 8.30, 10, 11.30, 13, 14.15 (od IX do VI), 17, 19.


Kaplica w Domu Prowincjalnym Sióstr Nazaretanek, ul. Nazaretańska 1 - nd. 8.


Wola Duchacka - Zmartwychwstania Pańskiego, Szkolna 4 - sb. 18; nd. 7, 8.30, 10, 11.30, 11.30 (dzieci - dolny kościół), 13, 18, 19.30.


Piaski Nowe - MB Różańcowej, ul. Nowosądecka 41 - sb. 18; nd. 7, 8.30, 10, 11.30, 13, 18.


Piaski Wielkie - Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Cechowa 144 - nd. 7, 9, 11, 16.


Kaplica w Domu Mniszek Klarysek Kapucynek, ul. Rżącka 15 - nd. 8.30.

BIEŻANÓW - PROKOCIM




Bieżanów - Narodzenia NMP, ul. ks. J. Popiełuszki 35 - nd. 7, 9, 10 (w kaplicy cmentarnej), 11 (dzieci), 14 (IX-VI), 18.


Nowy Bieżanów - Sanktuarium Najświętszej Rodziny, ul. Aleksandry 1 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30, 11, 12.30, 17, 19.


Prokocim Stary - Matki Bożej Dobrej Rady, al. Dygasińskiego 44A - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30, 11 (dzieci), 12.30, 18, 19.30 (młodzież).


Prokocim Stary - św. Mikołaja z Tolentino (oo. Augustianów), ul. Górników 29 - nd. 10, 11.30, 17.


Nowy Prokocim - Miłosierdzia Bożego, ul. Kurczaba 5 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30 (młodzież), 11 (dzieci), 12.30 (chrzty w II i IV niedzielę miesiąca), 18 (IX-VI), 19.15.


Rżąka - Nawiedzenia NMP, ul. Ks. Prymasa Wyszyńskiego 6 - sb. 18; nd. 8, 9.30 (młodzież), 11 (dzieci), 12.30 (IX-VI), 18 (IX-VI) / 19.30 (VII-VIII).

PODGÓRZE




os. Kabel - św. Kingi, ul. Siemomysła 37 - sb. 18; nd. 8, 9.30, 11, 12.15 (tylko II niedz. miesiąca - chrzcielna), 18.


Płaszów - Najświętszego Serca Pana Jezusa (oo. Sercanów), ul. Saska 2 - kościół ul. Saska: sb. 18; nd. 7, 9, 10.30, 12, 18; kaplica ul. Lipska: nd. 9.30, 11, 18 (w wakacje 19).


Podgórze - Sanktuarium MB Nieustającej Pomocy (oo. Redemptorystów), ul. Zamoyskiego 56 - sb. 18.30; nd. 7.30, 9, 10.30 (dzieci), 12, 16, 18.30 (młodzież i studenci).


Podgórze - św. Józefa, ul. Zamoyskiego 2 - sb. 18.30; nd. 7.30, 9 (młodzież), 10.30 (dzieci), 12, 18.30, 20 (akademicka).


Rybitwy - Niepokalanego Serca NMP, ul. Półłanki 100 - sb. 17(czas zimowy)/18(czas letni); nd. 8, 10, 12, 17 (w czasie zimowym), 18 (w czasie letnim).

CZYŻYNY




Czyżyny - św. Judy Tadeusza, ul. Wężyka 6 - sb. 18; nd. 7, 8.30, 10, 11.30, 13, 18.


os. Dywizjony 303 - św. Brata Alberta Chmielowskiego, os. Dywizjonu 303 nr 63 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30, 11, 13, 16, 18, 20 (zimą 19).

MISTRZEJOWICE




os. Tysiąclecia - św. Maksymiliana Marii Kolbego, os. Tysiąclecia 86 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30, 11 (dla dzieci), 12.30, 14 (chrzty - II i IV niedziela), 17, 18.30 (dla młodzieży), 20 (dla studentów).


os. Bohaterów Września - MB Nieustającej Pomocy, os. Bohaterów Września 33 - sb. 18.30; nd. 6.30, 7.30, 9 (młodzież), 10.30, 12 (dzieci), 13.15 (chrzty), 16.30, 18, 19.30.

BIEŃCZYCE




Bieńczyce - MB Królowej Polski, ul. Obrońców Krzyża 1 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30, 11, 12.30, 14 (chrzcielna), 16, 17.30, 19.


Kaplica MB Bolesnej - szpital im. Rydygiera, os. Złotej Jesieni 1 - nd. 10.15, 15.30.


Hospicjum św. Łazarza - kaplica, ul. Fatimska 17 - nd. 11.


os. Kalinowe - św. Józefa, os. Kalinowe 5 - sb. 18.30; nd.7, 9 (dla młodzieży), 11, 13 (dla dzieci), 18.

WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE




Kantorowice - św. Stanisława BM, Kantorowice 122 - sb. 17 (X-III), 18 (IV-IX); nd. 9, 11, 18 (latem 17).


Lubocza - Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Niewielka 1a - nd. 8, 10.30, 17.


Wzgórza Krzesławickie - Miłosierdzia Bożego, os. Na Wzgórzach Krzesławickich 1a - sb. 18; nd. 7, 8.15, 9.30, 11, 12.30 (XI-VI), 16, 19.


Krzesławice - św. Jana Chrzciciela i Matki Boskiej Szkaplerznej, ul. Wańkowicza - nd. 9.30, 14.


Wadów - kaplica, ul. Jaskrowa - nd. 9.30.


Łuczanowice - kaplica - ul. Mycielskiego 11 (w dworze) - nd. 8, 11 (poza W. Postem), 15.30 (w W. Poście).

NOWA HUTA




Mogiła - Bazylika Podwyższenia Krzyża Świętego (oo. Cystersów), ul. Klasztorna 11 - sb. 18.30, nd. 6.30, 8, 9.30, 11, 12.30, 14, 16.30, 18.


Kościół św. Bartłomieja, ul. Klasztorna - nd. 9 (młodzież X-VII), 10.15 (dzieci przedszkolne X-VI), 11.30.


os. Szklane Domy - MB Częstochowskiej, os. Szklane Domy 7 - sb. 18; nd. 6.30, 8, 9.30 (górny kościół - dla dzieci, dolny kościół - dla młodzieży), 11, 12.30 (chrzcielna), 14.30 (gimnazjaliści), 17, 19, 20.30.


Nowa Huta - MB Pocieszenia, ul. Bulwarowa 15A - sb. 18; nd. 7, 8.30, 10, 11.30 (dla dzieci), 13, 18, 20 (dla młodzieży).


os. Teatralne - Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Ludźmierska 2 - sb. 18; nd. 7, 8.30, 10, 11.30, 13 (IX-VI), 18, 19.30.


Górka Kościelnicka - Wszystkich Świętych, ul. Podbiałowa 6 -nd. 7, 12.


Kościelniki - św. Józefa Oblubieńca, ul. Dybowskiego - nd. 10.30, 19.


Wolica - Kaplica MB Częstochowskiej, ul. Biwakowa - nd. 9, 18.


Pleszów - św. Wincentego, ul. Nadbrzezie 12 - nd. 7.40, 11.10.


Ruszcza - św. Grzegorza, Jeziorko 40 - sb. 17; nd. 7, 9, 11, 16.


(ALIMA, BEH, MM)
Reklama
Reklama
Reklama