Szczebłanow show

s
Wielkie emocje w stolicy i sensacyjna wygrana gości. W 12 minucie Stoczniowiec grał w osłabieniu, a mimo to przeprowadził szybką kontrę i Raszczyński pokonał Kiecę.

SMS I - Stoczniowiec 1-2

SMS I WARSZAWA - STOCZNIOWIEC GDAŃSK 1-2 (0-1, 0-0, 1-1). Bramki dla SMS: Copija (58); dla Stoczniowca: Raszczyński (12) i Adam Wróbel (57). Kary: SMS 2, Stoczniowiec 6 min. Widzów 800. Stan play off: 2-1 dla Stoczniowca.
Potem po kilka pozycji miały oba zespoły, ale świetnie bronili w SMS Kieca i w Stoczniowcu Szczebłanow, który wyrósł na bohatera meczu.
W ostatniej tercji po kontrze w 57 min A. Wróbel podwyższył na 2-0, potem Safonow zagrał va banque, wycofał Kiecę, atakował szóstką zawodników. W 58 min Copija wreszcie trafił do siatki, ostatnie 2 minuty to nieustanny "kocioł" pod bramką gości, ale bramka nie pada.