Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

"Wygraj mieszkanie"

"Wygraj mieszkanie"

Na naszych Czytelników czekają również m.in. telewizory, komputery, rowery górskie, kamery cyfrowe, voucher na wczasy zagraniczne. Łączna pula nagród wynosi aż 180 tysięcy złotych!

Od piątku nasz wielki konkurs

Łączna pula nagród wynosi 180 tysięcy złotych


Jednopokojowe mieszkanie własnościowe w Krakowie - w nowo budowanym kompleksie mieszkaniowym - to główna nagroda w wielkim konkursie "Dziennika Polskiego", który rozpoczyna się w piątek.


W najbliższy piątek zostanie wydrukowana lista inwestycji firmy Inter-bud, która jest wyłącznym partnerem naszego konkursu.
Następnie przez kolejne dni, z wyjątkiem niedziel i świąt, drukować będziemy kupony przedstawiające zdjęcia i krótkie opisy poszczególnych inwestycji naszego partnera.
Aby wziąć udział w naszym konkursie - i mieć szansę, by zostać właścicielem mieszkania w Krakowie - należy zgromadzić komplet kuponów, nakleić je w odpowiednie miejsca na liście inwestycji i przysłać bądź przynieść do naszej redakcji w terminie do 10 marca 2006 r.
Konkurs organizowany jest wyłącznie na terenie województwa małopolskiego. Partnerem konkursu jest firma Inter-bud Developer Sp. z o.o.
(AOL)
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się