Thomas Anders i Modern Talking Band zagrają w Energylandii

Thomas Anders i Modern Talking Band zagrają w Energylandii

Zdjęcie autora materiału
Taida Jasek

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Denzel, Thomas Anders - Andrychów 2015
1/7
przejdź do galerii

Denzel, Thomas Anders - Andrychów 2015 ©archiwum GK

Już dzisiaj w ramach imprezy pt. „Magic Night“ w parku rozrywki Energylandia wystąpi Thomas Anders i Modern Talking Band. Z tej okazji park otwarty będzie od godz. 10, aż do północy. Po godz. 20 bilety wstępu będzie można nabyć za połowę ceny.
Wszyscy fani mocnych wrażeń powinni dzisiaj zwrócić uwagę na Park Rozrywki Energylandia w Zatorze. Wieczorem się tam odbędzie bowiem impreza Magic Night, która będzie doskonałą okazja, by przejechać się nocą na wszystkich urządzeniach parku. W ramach niej Energylandia otwarta będzie od godz. 10, aż do północy. Co więcej, po godz. 20 wszystkie bilety będzie można nabyć za połowę ceny. Jak zapewniają organizatorzy, na przybyłych gościu czeka niesamowita impreza pełna gry świateł, muzyki, atmosfery ciepłej letniej nocy i mnóstwa niespodzianek!

Jedną z nich będzie występ gwiazdy lat 80-tych i 90-tych, czyli Thomasa Andersa z legendarnego zespołu Modern Talking. Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać takich utworów jak „You’re My Heart, You’re My Soul” czy „Cheri Cheri Lady”. Te, i inne piosenki artysty będzie można usłyszeć o godz. 22. Z kolei jego występ poprzedzi koncert formacji Groovebusterz, która znana jest przede wszystkim z utworu "Talk to me".

Planowane wydarzenie jest imprezą towarzyszącą. Oznacza to, że każdy gość Energylandii będzie mógł wziąć w nim udział nie martwiąc się o zakup dodatkowych biletów. Wszelkie informacje oraz cennik do Parku Rozrywki dostępny jest na stronie internetowej: http://energylandia.plWIDEO: Mówimy po krakosku - odcinek 16. "Buc"

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

Czytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama