Dąbski Kraków ma nowego trenera

Dąbski Kraków ma nowego trenera

Paweł Panuś

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Dąbski Kraków ma nowego trenera

©Anna Kaczmarz / Polskapresse / Dziennik Polski

Piłka nożna. Mariusz Myślewski zastąpił Krzysztofa Szewczyka na stanowisku trenera Dąbskiego Klubu Sportowego, którego zespół seniorów występuje w klasie A.
Dąbski Kraków ma nowego trenera

©Anna Kaczmarz / Polskapresse / Dziennik Polski

Klub nie zamierzał angażować nowego szkoleniowca, ale został do tego zmuszony, ponieważ po dekadzie z pracy zrezygnował Krzysztof Szewczyk. Dąbski pod jego wodzą stał się niezwykle solidną drużyną na tym szczeblu. Zwykle plasował się w górnych rejonach tabeli, a dzięki grze w tym klubie wypromowało się sporo młodych zawodników, którym Szewczyk dawał szansę gry przy grupie weteranów od lat reprezentujących Dąbskiego.


- Na pewno moja decyzja zaskoczyła działaczy, ale była ona przemyślna i na razie oprócz pracy z młodzieżą w szkółce w Nowej Hucie nie podejmuję innej pracy w futbolu. Dziękuję chłopakom z Dąbskiego za pożegnanie w szatni, którego nie zapomnę do końca życia - powiedział trener Szewczyk.

Myślewski w minionym sezonie odpowiadał za wyniki JKS Zelków, drużyny także występującej w klasie A. Zespół pod jego wodzą grał bardzo solidnie, pokonał m.in. najlepszą w lidze Wieczystą. Wcześniej Myślewski z powodzeniem szkolił zawodników w innych klubach, a jako piłkarz występował m.in. w Wiśle Kraków, Świcie Krzeszowice, Karpatach Siepraw i Bieżanowiance, w której stawiał pierwsze kroki w przygodzie trenerskiej.

#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU


Czytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama