Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Woodstock 2017: pole już się zapełnia. Zobacz zdjęcia z drona

Przystanek Woodstock 2017 rozpoczyna się za cztery dni. Duża Scena jest już "uzbrojona" w oświetlenie, a na polu z każdą godziną przybywa

Łukasz Alberski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/11] Następne

Woodstock 2017: pole już się zapełnia. Zobacz zdjęcia z drona

Przystanek Woodstock 2017 rozpoczyna się za cztery dni. Duża Scena jest już "uzbrojona" w oświetlenie, a na polu z każdą godziną przybywa namiotów. Woodstockowe miasto już żyje. I to czuć!Klimat Przystanku Woodstock 2017 czuć nie tylko na woodstockowej łące. Wystarczy przejść się ulicami Kostrzyna, żeby poczuć nadchodzące wydarzenie. Przy barach i restauracjach wystawiono dodatkowe stoliki, a wraz z każdym przyjeżdżającym do miasta pociągiem przybywa woodstockowiczów.

Wszystkie informacje o Przystanku Woodstock 2017 w Kostrzynie nad Odrą: Przystanek Woodstock 2017: koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

Na festiwalowej łące byliśmy w sobotę, 29 lipca. Duża Scena ma już część dekoracji, jest już też zamontowane jej oświetlenie. Pole robi się coraz bardziej kolorowe od namiotów. Pamiętajcie, że podobnie jak przed rokiem, nie będzie można wjeżdżać na pole samochodami. Zakaz nie będzie obowiązywał jednak na tzw. "Polu Malinowskiego" za namiotem Hare Kryszna.

Ci, którzy chcą wybrać najlepsze miejsca, powinni się spieszyć. Z doświadczenia wiemy, że woodstockowe pole zapełnia się niezwykle szybko.

Do zobaczenia w Kostrzynie!

Przystanek Woodstock 2017 rozpoczyna się oficjalnie w czwartek, 3 sierpnia i potrwa do soboty, 5 sierpnia. Będzie to 23. edycja festiwalu i 14. z rzędu, organizowana w Kostrzynie nad Odrą.

Chcesz wiedzieć kto zagra na Przystanku Woodstock 2017? Przystanek Woodstock 2016: zespoły, koncerty kto zagra

Polecamy