Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Woodstock 2017: Budują woodstockowe miasto w strugach deszczu [WIDEO, ZDJĘCIA]

przystanek woodstock

Jakub Pikulik

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/22] Następne

Woodstock 2017: Budują woodstockowe miasto w strugach deszczu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Do rozpoczęcia Przystanku Woodstock 2017 zostało dziewięć dni. Tymczasem na festiwalowej łące w Kostrzynie w dalszym ciągu trwa wielka budowa. Duża Scena "uzbrajana" jest w oświetlenie, trwa obijanie jej konstrukcji deskami, stoi też konstrukcja Małej Sceny. Co jeszcze dzieje się na woodstockowej łące w Kostrzynie nad Odrą?Pogoda nie rozpieszcza ekip, uwijających się przy budowie woodstockowej infrastruktury. Od dwóch dni pada deszcz, jest chłodno, mokro, a festiwalowa łąka pod kołami ciężkiego sprzętu w wielu miejscach zmienia się w grzęzawisko. Mimo tych niedogodności prace idą pełną parą. Gotowe są już namioty na pasażu handlowym i namioty, z których będziecie mogli kupić jedzenie. Gotowa jest też Pokojowa Wioska Kryszny, zamontowane są krany i natryski. Na festiwalową łąkę wciąż przyjeżdżają ciężarówki po brzegi wyładowane elementami woodstockowej infrastruktury.

W momencie, gdy byliśmy na polu, trwał akurat rozładunek tira, który przywiózł na woodstockowe pole barierki. Będzie nimi ogrodzony teren przed Dużą Sceną. To właśnie te barierki będą wyznaczały teren imprezy masowej, na którym obowiązywał będzie zakaz spożywania alkoholu.

Wszystkie informacje o Przystanku Woodstock 2017 w Kostrzynie nad Odrą: Przystanek Woodstock 2017: koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

Bardzo dużo dzieje się przy Dużej Scenie. Ekipa Pokojowego Patrolu (tzw. kwaterka) obija front sceny deskami. Już drugi tydzień 12 osób z kwaterki jest w Kostrzynie i pracuje przy budowie woodstockowego miasta. Na scenie specjalistyczna firma zajmuje się montażem oświetlenia, które nada Dużej Scenie specyficzny i niepowtarzalny klimat. Przypomnijmy, projekt oświetlenia sceny co roku jest inny.

Na polu jest już konstrukcja Małej Sceny, stoi namiot, w którym znajdzie się woodstockowy market, trwa budowa wioski piwnej oraz płatnego pola namiotowego Toi-Camp.

Przystanek Woodstock 2017 rozpoczyna się w czwartek, 3 sierpnia i potrwa do soboty, 5 sierpnia. Będzie to 23. edycja imprezy i 14. z z rzędu, organizowana w Kostrzynie nad Odrą.

Chcesz wiedzieć kto zagra na Przystanku Woodstock 2017? Przystanek Woodstock 2016: zespoły, koncerty kto zagra

Polecamy