Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Najnowszy trailer trafił do sieci. Zobacz zwiastun! [wideo, zdjęcia]

Pierwszy pełny zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: ostatni Jedi" pojawił się w sieci. Najnowszy trailer VIII epizodu sagi "Gwiezdne

kadr ze zwiastuna filmu "Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/14] Następne

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Najnowszy trailer trafił do sieci. Zobacz zwiastun!

Pierwszy pełny zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: ostatni Jedi" pojawił się w sieci. Najnowszy trailer VIII epizodu sagi "Gwiezdne Wojny" już jest dostępny.

Premiera filmu "Gwiezdne wojny: ostatni Jedi" już w grudniu! Fani "Gwiezdnych wojen" mają powody do radości. Na nową część kultowego filmu musieli czekać aż dwa lata!

Akcja filmu "Gwiezdne wojny: ostatni Jedi" rozgrywać się będzie bezpośrednio po wydarzeniach z poprzedniej części, czyli po zdarzeniach, które oglądaliśmy w "Przebudzeniu mocy".

Film "Gwiezdne wojny: ostatni Jedi" trafi do kin w połowie grudnia. Polska premiera filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku, ale już teraz można kupić bilety na najbardziej oczekiwaną premierę roku. Na stronach sieci kin Helios, Multikino i Cinema City można zakupić bilety na seans w wersji z napisami i dubbingiem. Dostępne są seanse 2D i 3D. Pierwsze pokazy odbędą się już 13 grudnia. Trzeba się spieszyć, bo miejsca zajmowane są w bardzo szybkim tempie!Polecamy