Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI, WYNIKI...

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI, WYNIKI SEKCJI ZWŁOK MAGDALENY ŻUK [FILM]

1/7

(© FACEBOOK)

MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM]
  • MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM]
  • Pogrzeb Magdaleny Żuk
Magdalena Żuk, atrakcyjna, długowłosa blondynka o niebieskich oczach, wyjechała na wypoczynek nad Morze Czerwone do Egiptu. Zmarła w tajemniczych okolicznościach po kilku dniach pobytu. Sprawę śmierci Magdaleny Żuk badają polscy i egipscy śledczy. Zabezpieczono nagrania z monitoringu szpitala i hotelu, w którym mieszkała Magdalena Żuk. Filmy można znaleźć w internecie. Postępowanie zostało objęte osobistym nadzorem przez prokuratora generalnego Egiptu. Prokuratorzy z Jeleniej Góry sprawdzają, czy nie doszło do zabójstwa Polki. Prokurator krajowy powołał 11-osobowy zespół śledczy, który ma wyjaśnić co wydarzyło się w Egipcie. W rozwikłanie zagadki jej śmierci zaangażował się detektyw Krzysztof Rutkowski. Czekamy na szczegółowe wyniki badań histopatologicznych i toksykologicznych. MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI.

ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE- NOWE FAKTY


Czy kiedykolwiek dowiemy się, co stało się w Egipcie? Być może więcej w sprawie śmierci Magdaleny Żuk będzie wiadomo po uzyskaniu wyników badań histopatologicznych, biologicznych oraz toksykologicznych. Śledczy nie ukrywają, że może to być przełom w sprawie.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


We wtorek o godz. 15 odbył się pogrzeb Magdaleny Żuk.
W ostatnim pożegnaniu 27-latki wzięły udział tłumy.
Przybyli przyjaciele, znajomi, dziennikarze i przypadkowe osoby.Bliscy Magdaleny Żuk przynieśli jej słoneczniki. Jak podaje dziennik Fakt, nie stawił się Markus, chłopak Magdaleny Żuk. Na cmentarz nie wpuszczano osób z aparatami fotograficznymi ani dziennikarzy. Rodzina chciała pożegnać Magdalenę Żuk w kameralnym gronie.

Tajemnicę śmierci Magdaleny Żuk być może pozwolą rozwikłać wynik sekcji zwłok, które pojawią się za kilka tygodni.

ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE- NOWE FAKTYPogrzeb Magdaleny Żuk odbędzie się dziś (we wtorek), 23 maja (a więc blisko miesiąc po śmierci), na cmentarzu w Bogatyni. Magda zostanie pochowana w rodzinnym grobowcu. na pogrzeb Magdaleny Żuk przybędą tłumy. Oprócz rodziny, przyjaciół, znajomych na pogrzebie 27-latki pojawią się dziennikarze, fotoreporterzy i przypadkowe osoby.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


W programie Skandaliści o zachowani Magdaleny Żuk w hotelu w Egipcie opowiada narzeczona Rutkowskiego. Maja Pilch pojechała tam zbadać okoliczności śmierci Magdaleny Żuk. Podobno była agresywna, obrażał innych i pluła. Już w samolocie miała spożywać alkohol. A przed pobytem w szpitalu Magdalena Żuka miała dwukrotnie wchodzić na dach hotelu. Takie były relacje świadków.

Tymczasem Egipcjanie uważają, że Magdalena Żuk była opętana.

ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE- NOWE FAKTYKoleżanka Magdaleny Żuk, z którą rozmawiali dziennikarze Wirtualnej Polski, powiedziała, że w rozmowie z Markusem Magda dawała sporo wymownych gestów. Jej koleżanka twierdzi, że pada tam także pierwsza litera imienia jej zabójcy.

Tymczasem w Egipcie rośnie irytacja, na arabskich portalach społecznościowych zaczynają też pojawiać się wpisy o Polakach-rasistach i islamofobach, którzy winą za śmierć Magdaleny Żuk obarczają mieszkańców Egiptu.

NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUKWedług doniesień Wirtualnej polski Krzysztof Rutkowski stwierdził, że po przeprowadzonej sekcji zwłok Magdaleny Żuk w Egipcie, ciało kobiety zostało "wymyte specjalistycznymi środkami oraz zabalsamowane", co mogło doprowadzić do neutralizacji pewnych śladów.

- Na ciele ofiary brak jest śladów świadczących o użyciu wobec niej przemocy. Jednak został pobrany materiał biologiczny, który pozwoli na stuprocentowe określenie czy do takiego zdarzenia doszło, czy nie - poinformowała szefowa zespołu śledczych Ewa Węglarowicz-Makowska z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. Prokuratorzy, funkcjonariusze służb specjalnych i policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przeanalizowali zgromadzone do tej pory materiały na temat śmierci Magdaleny Żuk. Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa, ale hipotez na temat tego, co przydarzyło się Polce, jest znacznie więcej. Po sprowadzeniu zwłok do kraju śledczy przeprowadzą drugą sekcję.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUKWe Wrocławiu przeprowadzono dziś (piątek) sekcja zwłok ciała Magdaleny Żuk. Na wyniki sekcji zwłok Magdaleny Żuk trzeba będzie jeszcze poczekać. Istotne w określeniu przyczyny śmierci Magdaleny Żuk będą wyniki badań histopatologicznych, biologicznych oraz toksykologicznych.

19.05.17 - W czwartek po południu do Warszawy przybyła trumna, w której było ciało Magdaleny Żuk tragicznie zmarłej w Egipcie.
18 maja w Zakładzie Medycyny Sądowej ma się odbyć sekcja zwłok kobiety. O sprowadzeniu ciała z Egiptu poinformował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCIMAGDALENA ŻUK - WIADOMOŚCI


Trwa śledztwo mające wyjaśnić przyczyny tragedii. Magda pojechała na wycieczkę 25 kwietnia. Z informacji, relacji świadków i nagrań - jakie docierają do mediów - wynika, że działo się z nią coś dziwnego. Zachowywała się tak, jakby nie miała kontaktu z rzeczywistością. Bała się. Trafiła do szpitala gdzie - 30 kwietnia nad ranem - wypadła lub wyskoczyła przez okno. Kilkanaście godzin potem zmarła.

Jak podaje dziennik Fakt - Magdalena Żuk w 2010 roku miała mieć problemy alkoholowe i m.in. z tego powodu leczyła się psychiatrycznie.

Tymczasem dziennikarze TVP twierdzą, że dziewczyna korzystała jedynie z pomocy psychologa i uczestniczyła w terapii DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików).

Pierwsza sekcja zwłok kobiety była odbyła się w Egipcie. Drugą zaplanowano we Wrocławiu. Musi ona odpowiedzieć na pytanie dlaczego Magda zmarła.

MAGDALENA ŻUK NOWE FAKTY 19.05Jak ustaliła Wirtualna Polska, policja zabezpieczyła dokumentacje medyczną w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Zgorzelcu, gdzie Magdalena Ż. leczyła się się psychiatrycznie. Jak podaje wp.pl, Magdalena Ż. była pacjentką podległej tej placówce poradni i oddziałowi psychiatrycznemu w Sieniawce koło Bogatyni, skąd pochodzi. Tych doniesień nie potwierdza rodzina zmarłej.

Może Magdzie podano jakiś narkotyk? Pigułkę gwałtu? Wersje śledczych z sieci mnożą się.


MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI POLKI[FILM]


- Prawdopodobnie padła ofiarą zorganizowanej szajki handlarzy żywym towarem. Gdy polska kobieta sama przylatuje do Egiptu, rezydenci przekazują sobie, że mają tzw. „łup do zrobienia”. Dostajemy wiele informacji, że w Egipcie do drinków podawane są tabletki odurzające. Objawy, które miała Magda potwierdzają się u osób, które wcześniej tam były i zasmakowały „przyjemności” wypicia drinka od Egipcjanina - mówi Rutkowski.

ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE wciąż jest wyjaśniana.

Ciało Magdaleny Żuk – tragicznie zmarłej w egipskim kurorcie 30 kwietnia – zostanie w czwartek przywiezione do Polski.72 osoby powiązane bezpośrednio i/lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny

MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI POLKI[FILM]


Magdalena Żuk pochodziła z Bogatyni. Była kosmetyczką. Trenowała taniec na rurze. Mieszkała we Wrocławiu ze swoim chłopakiem Marcusem. To właśnie dla niego w prezencie urodzinowym, za pieniądze pożyczone od ojca, kupiła w biurze turystycznym wycieczkę do egipskiego kurortu Marsa Alam. Gdy tydzień przed wylotem z Katowic powiedziała o tym Marcusowi, okazało się, że nie ma on ważnego paszportu. Magda poleciała więc sama, we wtorek 25 kwietnia. Jej przyjaciółka opowiada, że od tego czasu nie mogła się do niej dodzwonić. Magdalena Żuk nie odpisywała też na wiadomości zamieszczane na Facebooku. Czasem kontaktowała się ze znajomymi z telefonu... egipskiego rezydenta biura podróży. Zaczęły też przychodzić dziwne zdjęcia. Na jednym widać, jak Magdalena Żuk leży nieprzytomna na hotelowym korytarzu. Jej rodzice byli w szoku. 27-latka nie była bowiem osobą, która się upijała. Nie cierpiała również na zaburzenia psychiczne.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


Wstępnie wiadomo, że podczas sekcji zwłok w Egipcie ujawniono na ciele kobiety obrażenia związane z upadkiem z wysokości. Wiadomo, że Magda wypadła z okna szpitala w jednym z egipskich kurortów.
MAGDALENA ŻUK - OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI, NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK


Marcus zaniepokojony zachowaniem przyjaciółki interweniował w biurze podróży. Magdalena Żuk została wymeldowana z hotelu i rezydent odwiózł ją na lotnisko. Miała wracać do kraju. Z powodu stanu zdrowia nie została jednak wpuszczona do samolotu. Wtedy też z komórki rezydenta zatelefonowała ostatni raz. W nagraniu wideo tej rozmowy, które ujawniono w internecie widać, że Magda jest przerażona i jakby nieświadoma tego, co się dzieje. Mówi: „Wożą mnie od hotelu do hotelu. Robią ze mną jakieś sztuczki”.

Szczególnie aktywny w mediach stał się Markus W., chłopak Magdaleny

Handel ludźmi to także jedna z hipotez, którą bierze pod uwagę prokuratura. Ale prócz tego rozważane są jeszcze narkotyki, załamanie nerwowe, samobójstwo.

MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI, SEKCJA ZWŁOK w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK


W sobotę 27-latka trafiła do szpitala w Marsa Alam. Była w fatalnym stanie psychicznym. Za pieniądze, które na bilet lotniczy dał ojciec Magdaleny Żuk, do Egiptu poleciał kolega Marcusa. Niestety, gdy przybył na miejsce, dziewczyna już nie żyła. W niedzielę, gdy próbowano podać jej kroplówkę, wyskoczyła z okna szpitalnej sali na pierwszym piętrze. Zmarła po kilku godzinach w szpitalu w Hurghadzie, gdzie próbowano ją uratować.

MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


Krzysztof Rutkowski nie wyklucza, że Magdalena Żuk przed śmiercią, mogła być gwałcona, nawet zbiorowo. Jego zdaniem mają świadczyć o tym zarejestrowane na wspomnianym już nagraniu wideo jej rozmowy, słowa jednego z mężczyzn stojących przy atrakcyjnej Polsce.MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK [FILM, NAGRANIE Z MONITORINGU]


Oficjalne śledztwo w sprawie śmierci Polki prowadzi egipska i polska prokuratura. W Polsce do wyjaśnienia sprawy został powołany specjalny zespół śledczy. W środę na polecenie egipskiej prokuratury została przeprowadzona sekcja zwłok 27-latki. Uczestniczył w niej także polski prokurator i biegły medycyny sądowej. Śledczy ze względu na dobro postępowania nie ujawniają jednak wyników sekcji. Można jednak się domyślać, że przyjęta wersja śledcza zakładająca, że Polka padła ofiarą szajki sutenerów nie jest pozbawiona sensu. Na środowej konferencji prasowej w Prokuraturze Krajowej Zbigniew Ziobro mówił, że może chodzić o „szerszy proceder związany z handlem ludzi i czerpaniem korzyści z działalności związanej z zorganizowaną przestępczością”.

We wrześniu skończyłaby 27 lat. Pochodzi ze Zgorzelca, ale od kilku lat mieszkała we Wrocławiu. W 2015 roku skończyła Niepubliczną Wyższą Szkołę Medyczną. Została dietetykiem.

Na światło dzienne wychodzą wciąż nowe fakty. Okazuje się, że sprawa Magdaleny Żuk może być powiązana z tajemniczą śmiercią 30-letniej modelki Karoliny Kaczorowskiej, która miała popełnić samobójstwo w hotelu w Karpaczu. Modelka przed śmiercią także dziwnie się zachowywała. Badania toksykologiczne wykazały, że była pod wpływem amfetaminy i mefedronu. Śledztwo zostało jednak umorzone. Sprawy ma łączyć m.in. osoba Marcusa, a także Kamila, nazywanego przez znajomych „Złotym”, który pojawia się także w sprawie Magdaleny Żuk.

Znajomy twierdzi, że Magda leczyła się w poradni w Łużyckim Centrum Medycznym w Lubaniu. Było to leczenie skutków użycia alkoholu oraz leczenie depresji spowodowanej stresem

MAGDALENA ŻUK - SEKCJA ZWŁOK, NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK [FILM]


SEKCJĘ ZWŁOK MAGDALENY ŻUK PRZEPROWADZONO W EGIPCIE. TAMTEJSZA PROKURATURA NIE UJAWNIA JEDNAK SZCZEGÓŁÓW WYNIKU SEKCJI ZWŁOK MAGDALENY ŻUK.
Polska prokuratura ujawnia szczegóły przeprowadzonej sekcji zwłok.
-Wstępny raport nie wskazuje na użycie przemocy wobec Magdaleny Żuk. Ale dopiero wynik badań biologicznych pozwoli na wykluczenie udziału osób trzecich – poinformowała szefowa zespołu śledczych prok. Ewa Węglarowicz-Makowska z Prokuratury Okręgowej w Jelenie Górze. Prokuratorzy podkreślili, że na obecnym etapie śledztwa nie można powiedzieć, która z wersji wydarzeń badanych przez śledczych jest najbardziej prawdopodobna. Zapowiedzieli przesłuchanie kolejnych osób, które były w Egipcie na tym samym wyjeździe.

W niedzielę 30 kwietnia polska turystka Magdalena Ż. wyskoczyła z okna egipskiego szpitala. Dwanaście godzin potem zmarła.Magda była bardzo pewna siebie. Jak gdzieś wchodziła, to wszyscy wiedzieli, że weszła, lubiła robić wokół siebie szum.

Uwaga! W sobotę z każdym Expressem Ilustrowanym mapa, czyli niezbędnik rowerzysty! Musicie to mieć!
MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI, WYNIKI SEKCJI ZWŁOK MAGDALENY ŻUK [FILM]
UCHO PREZESA 16 ZA DARMO [YOUTUBE] ODCINEK SPECJALNY [ONLINE]
UCHO PREZESA 15 ZA DARMO UCHO PREZESA 15 YOUTUBE GDZIE OBEJRZEĆ UCHO PREZESA 15
ZOBACZ TEŻ FILM - Przegląd najważniejszych informacji z tygodnia
WYNIKI LOTTO LOSOWANIE LOTTO WYNIKI. LOTTO WYNIKI

Mimo wszystko śmierć Magdaleny Żuk jest wciąż tajemnicza

Odkąd ujawniono informacje o wypadku i tragicznej śmierci w Egipcie media i internet pełne są domysłów, podejrzeń, spekulacji i zwykłych pomówień, W sprawę zaangażowały się aż dwie firmy detektywistyczne.

MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK

Czekamy na ustalenia śledczych w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK
617

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Madzia

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Daniel (gość)  •

Pielęgniarka jest kluczem zawsze 1 mówi wypadła, później wyskoczyła, uderzyła kroplowka później gdy podlaczalam zaatakowała, pokazywała poparty uniform oraz podrapana twarz a więc uwolnila się z więzów uderzyła kroplowka podrapala poszarpala odepchnela na ziemię pielęgniarkę wskoczyła na stolik wyskoczyła rękoma do przodu przez okno a super pigula wstala i ja za nogi złapała ale jej wypadła.
Pilnowalo ja 10 chłopa wszystkie drogi były obstawione 5 ja gonilo kolejnych 5 było rozlokowanych daleko od niej.
Co takiego zrobiła ze jej chłopak ja uwiodl i sprzedał i musiała zginąć, zapewne chodzi o filmy porno z nią jak i z tą z gór ale żeby zabijać.

odpowiedzi (0)

skomentuj

d

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

doris (gość)  •

Najłatwiej obrazić niezyjaca bo ona już nie może się bronić..obrażać oceniać...trudniej zdobyć się na trochę inteligencji i wyciągnąć wnioski z filmów a jasno pokazują przerażona i skrzywdzony dziewczynę która do końca walczy o swoje życie ..najtrudniej pociągnąć do odpowiedzialności tych którzy jej to zrobili...nie znalazł się na razie odważny ...W gazetach mnóstwo bzdur a wystarczy poczytać co mówi o tej sprawie konsul niemiecki do którego zgłosił sprawę niemiecki rezydent niemieckie małżeństwo.niestety taka nasza mentalność ze nie staniemy murem za swoją rodaczka a przecież mogło to spotkać kogoś z naszej rodziny przyjaciół...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Ja

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Hmm (gość)  •

Czasami się zastanawiam czy czas działa na korzyść czy nie korzyść!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

osamotnienie

+8 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

igrek (gość)  •

Coś mi się mocno zdaje, ze jednak wersja egipska jest prawdziwa.W tych kurortach musi kręcic się mnóstwo dziewczyn z Rosji, Mołdawii, Ukrainy, Bułgarii, które w różny sposób zarabiają. Nie sądzę żeby miejscowi notable musieli korzystać z tabletki gwałtu, potem gwałcić i następnie wyrzucać przez okno i to wszystko w obecności sporej grupy ludzi i w hotelu i w szpitalu. Za duże ryzyko za w sumie średniej jakości przyjemność, przecież każda z tych osób w szpitalu mogłaby się kiedyś wygadać. Dużo prościej jest kupić sobie tę usługę u jednej z wyżej wymienionych nacji unikając całego zamieszania. A zamieszanie jest duże bo to wyjazd na lotnisko, próba umieszczenia jej w samolocie, szukanie drugiego hotelu, łączenie się z Polską i z Markusem, umieszczenie w szpitalu, gonitwa po korytarzach szpitalnych i wreszcie jak chce większość internautów wyrzucenie przez okno.Kto by chciał podejmować takie wysiłki i ryzyko mogąc osiągnąć te same cele łatwiej i mniejszym kosztem. Ja bym się raczej przyjrzał jej relacjom z rodziną, dlaczego wyprowadziła się z domu w wieku 17 lat, dlaczego odwiedzając Bogatynię mieszkała u kolezanki, dlaczego korzystała z terapii dla dzieci alkoholików. To wszystko plus to kiwanie się, nieustanne bujanie w czasie rozmowy z Marcusem to wskazuje na chorobę sierocą, która mogła się spotęgować gdy znalazła się sama w obcym środowisku.

skomentuj

nie masz racji

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Jolanda (gość)  •

Czy widziałeś np. chociaż jeden film z egipskiego lotniska lub jakieś prywatne nagrania turystów ? Podobno, gdy Egipcjanie odprowadzali Magdę na lotnisko, urządzili sobie z nią "sesję zdjęciową", która miała za zadanie nie dopuszczenia do jej wejścia na pokład samolotu (opowiadał świadek w jakimś nagraniu opublikowanym w internecie). Wersje egipskie to stek bzdur, służące wybieleniu i wyciszeniu całej sprawy. Egipcjanie są na usługach szejków i pod przykrywką prawdziwej turystyki, sprowadzają tam atrakcyjne, młode dziewczyny. BIZNES "turystyczny" Europejek musi się kręcić dalej. Za grube ryby w Egipcie i Polsce stoją za tego rodzaju turystyką. Aby sprawa Magdy była dokładnie zbadana i osoby odpowiedzialne za jej śmierć surowo ukarane, to nasi politycy, prokuratorzy muszą mieć odwagę i "jaja" . Nie byłoby w mediach takiego szumu, gdyby nie film Markusa (przypadkowo trafił do sieci), zamieszania medialnego pseudodetektywa, szybkich diagnoz na temat "choroby" Magdy...... Na koniec proszę, nie dokonuj oceny postępowań i charakterów ludzi których nie znasz. Poczekajmy na sekcję zwłok, na wyniki śledztwa. Dajmy szansę i czas naszym śledczym.

odpowiedzi (0)

skomentuj

zgadzam sie

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Majka (gość)  •

W końcu ktoś realnie myśli :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Oszustwo szpitalne

+3 / -7

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

MK (gość)  •

Nie przewożone jej do innego szpitala po "wypadku z oknem". Przyjrzyj się scianom szpitalnym,na wszystkich nagraniach z monitoringu z przed wypadku,z 28 i 30 oraz ostatnia minuta zycia. Sciany mają żółty kolor a dołem te same płytki. Magdę przetrzymywano w tym samym szpitalu a nawet w tym samym pokoju kiedy pojawila się 28 a nastepnie 30. Coś tam sie wydarzyło!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Umyty trup?? Ktoś coś ukrywa

+13 / -2

Zdjęcie autora komentarza

Michał Moś  •

Wiecie co? Skoro umyli trupa, to najwyraźniej coś ukrywają.

skomentuj

umyty trup

+3 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

pon-ton (gość)  •

Widziałeś kiedyś, jak wyglądają zwłoki po sądowej sekcji zwłok?
Wiesz jakie są wymogi sanitarne dotyczące międzynarodowego transportu zwłok?
Wiesz, jakie były uzgodnienia polskich śledczych dotyczące stanu, w jakim chcą otrzymać zwłoki od Egipcjan do własnej, powtórnej autopsji?
Najwyraźniej masz poważne kłopoty z podstawowymi procesami myślowymi!

odpowiedzi (0)

skomentuj

umyty, bo

+2 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

pon-ton (gość)  •

Widziałeś kiedyś jak wyglądają zwłoki po sądowej sekcji zwłok?
Wiesz jakie są wymogi sanitarne transportu zwłok?
Wiesz, jakie były uzgodnienia polskich śledczych dotyczące stanu, w jakim chcą otrzymać zwłoki od Egipcjan do własnej, powtórnej autopsji?
Najwyraźniej masz poważne kłopoty z podstawowymi procesami myślowymi!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Xxxxx

+13 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Xxxx (gość)  •

Wszystko jedno po co ona tam jechala.to byl jej problem.nawet jak na escort albo tanczic.gupia byla ze sama jechala.ale chyba ten markus powiedzial ze bedze wszystko dobze.on tez mial tylko dollar w okach.ale zaden facet nie mial prawo magda oddykac jak ona niechce.nie nakotik dac zgwalczic i mordowac.wy polacy muszice walczic.to nie jest tylko magda a jutro?co chcetje möwic jak waszy matki chodzom weczorem na spacer i wracajom zgwalcony.chcesz do ni powiedic ze ona wina bo chodzila po 22godzina nadu?pilnujetje wszystko.nie pusztje ich do wasze kraj.islam to terror.nie wolno ten temat magda konczic.wszystce muszom mec kary!!!!niemiec

odpowiedzi (0)

skomentuj

Drodzy internauci, wszyscy Ci którzy nie wierzą, że Magda popełniła samobójstwo

+29 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Joanna (gość)  •

Tak jak większość polskiego społeczeństwa nie wierzę w samobójstwo Magdaleny Żuk. Duże wątpliwości wzbudzają nagrane filmiki z kamer. No dobrze, przypuśćmy, że wyskoczyła na oczach pielęgniarki, tak jak mówiła. Na filmiku wyraźnie widać, że wszyscy kogoś szukają, są rozbiegani, zdenerwowani, a przecież ona leży pod oknem, po co ta cała bieganina wielu osób na zewnątrz (tam gdzie zaparkowany jest samochód). Druga sprawa, jak piszą, Madzia Żuk doznała bardzo poważnych obrażeń. To dziwne, że po takich obrażeniach ma podciągnięte nogi na noszach, już po upadku. Trzecia sprawa, Madzię za te wahadłowe drzwi wwożą żywą, widać to wyraźnie, dziewczyna rusza rękoma. Upłynęło może 2 minuty i wywożą ją martwą, jest przykryta prześcieradłem, wyprostowana, czyli nogi. W międzyczasie na korytarzu panuje dziwne zdenerwowanie, jedni wchodzą, inni gestykulują, jeszcze inny (w czepku i rękawicach siedzi zdenerwowany, tak jakby nie chciał na to patrzeć. Muzułmanka gestykuluje rękoma, rozmawia bardzo wymownie z innym muzułmaninem. hmm, a może moje oczy widzą inaczej?

skomentuj

To samo

+6 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Mag (gość)  •

Moje oczy widzialy To Samo!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

joanna

+7 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

jula (gość)  •

ale zeby wnosic taka osobe na recach bez deski i kolnieza..... smiech farsa ile szkod takim przenoszeniem narobili

odpowiedzi (0)

skomentuj

Egipt broni sie jak moze

+11 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kaska z Londynu (gość)  •

Ostatnio angielska strona "the independent" opublikowala artykul "falszywe wiadomosci, konspiracje i tajemnicza smierc Magdaleny Zuk"..oczywiscie przedstawiajaca jakie to klamstwa kraza po internecie, szkalujace biednych Egipcjan, ktorzy zyja z turystyki. Niebyloby w tym nic dziwnego, gdyby opublikowane juz komentarze ujawnajace silna stronniczosc w kierunku Egiptu i bledy mlodego dziennikarza, zostaly zablokowane. Poza tym Edmund, tworca artykulo mieszka w Kairze, a artykul zostal napisany przy wspolpracy innego egipskiego dziennikarza. Proponuje zapytac sie czemu zablokowal komentarze, konto na Twitterze @edmund_bower

http://www.independent.co.uk/news/long_reads/fake-news-conspiracies-death-of-magdalena-zuk-in-an-egyptian-resort-rape-far-right-marsa-alam-polish-a7748971.html#commentsDiv

skomentuj

czy są wyniki 2 sekcji?

+9 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

y (gość)  •

I skąd ten były dziennikarzyna wie o wynikach 2 sekcji?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Co się stało z Magdą Żuk - Analiza audio

+6 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

SyntErr (gość)  •

Koniecznie zapoznajcie się z tym materiałem na YT:
v=1vzd4tWOYbQ
Doprowadziłem odpowiedź Magdy do bardzo wyraźnej postaci. Nie ma przekłamań, ani wątpliwości.

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 3 4 5 ... 28 »