Tom Hanks zachwycony podarowaniem mu fiata 126p. Inicjatorka...

Tom Hanks zachwycony podarowaniem mu fiata 126p. Inicjatorka akcji jest szczęśliwa! ZDJĘCIA

JAK

Dziennik Zachodni

Aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Tom Hanks zachwycony podarowaniem mu fiata 126p. Inicjatorka akcji jest szczęśliwa! ZDJĘCIA
1/20
przejdź do galerii
Jest zajefajnie! - powiedziała uszczęśliwiona Monika Jaskólska w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim, potwierdzając informację, że amerykański aktor Tom Hanks przysłał jej dzisiaj w nocy mejla, w którym stwierdził, że jest zachwycony akcją Maluch dla Toma Hanksa i chciałby ją wesprzeć.
- Najpierw dostałam mejla od menedżerki Toma Hanksa, że akcja bardzo im się podoba i że aktor chciałby podwoić zebraną dla szpitala kwotę - opowiada Monika Jaskólska, bielszczanka, inicjatorka akcji Maluch dla Toma Hanksa. Dodaje, że mejl był napisany w bardzo luźnej formie, więc odpisała menedżerce aktora, że bardzo dziękuje za zainteresowanie, opisała całą akcję, a także dołączyła filmik o całym wydarzeniu.
- Stwierdziłam również, że poprzez naszą akcję nie chcemy nic od Toma Hanksa otrzymać, a jedynie chciałam mu podziękować za zainteresowanie maluchem, za uczucia jakie wyraził wobec fiacika i przybliżyć mu historię tego samochodu - podkreśla Monika Jaskólska.

CZYTAJ TAKŻE:
Maluch dla Toma Hanksa: Bielsko-Biała kupi mu fiata 126p. Bo wiadomo, że Tom Hanks kocha maluchy
Maluch dla Toma Hanksa dotarł właśnie do Bielska-Białej [WIDEO, ZDJĘCIA]


Dzisiaj w nocy Monika Jaskólska otrzymała kolejnego mejla od menedżerki aktora z dołączonym mejlem od Toma Hanksa. Aktor napisał, że dziękuje za kontakt. Zdradził, że sfotografował się przy fiacie w Budapeszcie i marzył o takim samochodzie. Stwierdził, że nie przypuszczał, iż przy tej okazji można było zorganizować taką fajną akcję charytatywną.
Zobacz galerię
Podkreślił, że wie, iż jej inicjatorka i uczestnicy nic od niego nie oczekiwali, ale sama akcja uświadomiła mu jak powinien się zachować i że chciałby wesprzeć akcję. - Chce, żebym przyjechała tym samochodem do Stanów, żebyśmy razem go odpalili i przejechali się po ulicach. O naszej akcji wyraził się: "Fantastico" - opowiada bielszczanka. Dodaje, że w mejlu aktor napisał, iż nie jest wykluczone, że pojawi się w Polsce. - Nigdy nie wiesz co może się zdarzyć - napisał Tom Hanks.

1 »

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  HAHAHA

  lump (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 5

  Piękny gracik.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ktos chyba

  zajefal w glowkie (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 4

  te blondynkie

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama