Szczecin: Potrącił małego chłopca i uciekł. "Kolego, kim...

Szczecin: Potrącił małego chłopca i uciekł. "Kolego, kim trzeba być aby tak postąpić"

red

Głos Szczeciński

Aktualizacja:

Głos Szczeciński

W piątek około godz. 14.30 rowerzysta potrącił małego chłopca w alejce przy torach, obok wiaduktu pod ul. Mickiewicza w Szczecinie. Mężczyzna uciekł. Chłopiec trafił do szpitala z raną głowy. Jego ojciec szuka sprawcy na Facebooku. Od wczoraj jego dramatyczny wpis udostępniło ponad 22 tys. osób!
Szczecin: Potrącił małego chłopca i uciekł. "Kolego, kim trzeba być aby tak postąpić"
Ojciec chłopca w pełnym emocji wpisie wylicza, czego "życzy" rowerzyście.

- Szczerze życzę ci 15 minut jazdy samochodem do szpitala z którego nie wiesz czy wyjdziesz jeszcze ojcem czy już byłym ojcem - pisze m.in. Pan Maciek.

Ojciec chłopca szuka oczywiście przede wszystkim sprawcy wypadku.

- Może ktoś coś widział? Koleżka w granatowej kurtce i kasku. Zapierniczał spacerniakiem wzdłuż torów od strony netto w kierunku starej stacji Szczecin Pogodno". Tyle ustaliła policja i świadkowie - informuje.

- Życzę tobie też, żebyś miał odwagę spojrzeć w oczy dziecku, które tak bardzo skrzywdziłeś i zostawiłeś zalane krwią - puentuje listę "życzeń".


Wpis został już udostępniony 22 tys. razy i zebrał blisko 300 komentarzy.

- Pieprzony tchórz, jestem rowerzystą 20 lat i nie wyobrażam sobie zostawić potrąconego ptaka na ulicy, a co dopiero dziecko!!! - napisał Internauta Tomek.

Jest również dużo słów wsparcia dla chłopca i rodziny.

- Zdrówka dla małego - pisze Joanna. - Filip! Jesteś dzielny wspaniały chłopak. Wracaj do zdrowia bo czeka na Ciebie torba pysznych lizaków, które lubisz - dodaje Dominika.

Jeśli posiadasz jakieś informacje o wypadku poinformuj policję pod numerem telefonu 997 lub 112
(997 z telefonów stacjonarnych, 112 z telefonów komórkowych). Telefon Zaufania 0 800-156-032 - bezpłatny, anonimowy policyjny telefon zaufania.Zobacz również: Śmiertelny strzał nie był rykoszetem. Nowe ustalenia biegłych ws. śmierci rowerzysty podczas polowania w Wielkopolsce

Źródło: TVN 24

Czytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo