Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Śmierć Magdaleny Żuk w Egipcie. Najnowsze ustalenia...

Śmierć Magdaleny Żuk w Egipcie. Najnowsze ustalenia [KONFERENCJA NA ŻYWO]

Śmierć Magdaleny Żuk w Egipcie. Najnowsze ustalenia [KONFERENCJA NA ŻYWO] Śmierć Magdaleny Żuk w Egipcie. Najnowsze ustalenia [KONFERENCJA NA ŻYWO]
W poniedziałek zebrał się specjalny zespół śledczy, który ma wyjaśnić przyczyny tragicznej śmierci 27 - letniej Magdaleny Żuk w jednym z egipskich kurortów. W prokuraturze w Jeleniej Górze przeanalizowane zostały zebrane do tej pory materiały i rozdzielona dalsza praca. Są już relacje prokuratora i eksperta medycyny sądowej, którzy uczestniczyli w sekcji zwłok w Egipcie. We wtorek o godz. 12 rozpoczęła się konferencja prasowa w Prokuraturze Okręgowej w Jeleniej Górze. Co na dziś wiadomo o tajemniczej śmierci Polki w Egipcie?
RELACJA NA ŻYWO Z PROKURATURY W JELENIEJ GÓRZE:

godz. 12.52 Koniec konferencji prasowej.

godz. 12.50 Media: Jakie są efekty wizyty polskiego prokuratora i biegłego w Egipcie? Szefowa zespołu polskiego: Mieli oni dopilnować, by został pobrany materiał biologiczny do dalszych badań. By odbyło się to we właściwy sposób. Prokuratura potwierdza, że chciała, by ten materiał został od razu przewieziony do Polski, ale to się nie udało.
Jednak prokuratura zapewnia, że oględziny i tzw. otwarcie zwłok zostało przeprowadzone w taki sposób, by w Polsce można było wykonać kolejne, ważne dla śledztwa badania. Udało się to m.in. dzięki obecności właśnie prokuratora i biegłego w Egipcie. Jak przyznaje prokuratura, wcześniej nie miała ona dokładnych informacji o standardach przeprowadzania takich procedur na terenie Egiptu.

godz. 12.47 Minister sprawiedliwości zabiega o powołanie międzynarodowego zespołu sprawczego. To ma znacznie ułatwić przesłuchiwanie konkretnych osób w Egipcie.


Wstępna sekcja zwłok przeprowadzona przez egipskich biegłych w towarzystwie polskiego przedstawiciela wykazała obrażenia wynikające z upadku z dużej wysokości. W czasie konferencji prasowej prezentującej wstępne ustalenia śledztwa w sprawie śmierci Magdaleny Żuk, prokurator Marek Gołębiowski zastrzegł jednak, że "nie przesądza to o przyczynach śmierci" polskiej turystki.

Śledczy z Prokuratury Okręgowej w Jelenie Górze nie wykluczają żadnej hipotezy dotyczącej jej śmierci.
- Przyjęto kilka wersji śledczych, wśród nich są wersje dotyczące zabójstwa mającego związek z handlem ludźmi jak również z handlem narkotykami. Bierzemy także pod uwagę możliwość śmierci samobójczej - powiedział prok. Gołębiowski.


godz. 12.45 Czy już na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach Magdalena Żuk zachowywała się podejrzanie? Prokuratura twierdzi, że wszystkie osoby, które leciały z Magdaleną Żuk w samolocie zostały przesłuchane, podobnie jak obsługa na lotnisku. Zdaniem prokuratorów nie ma podstaw do tego, by twierdzić, że na lotnisku działo się coś podejrzanego, odbiegającego od normy.

godz. 12.42 Dziennikarz: Czy cokolwiek możecie Państwo powiedzieć na pewno po dwóch tygodniach pracy? Bo z całym szacunkiem, na razie niewiele z tego wynika. Zdaniem prokuratury nie ma się czego wstydzić. Byłoby bardzo dobrze, gdyby wszystkie śledztwa prowadzone były w takim tempie. Prokurator: Nie możemy zdradzać dziennikarzom jakie dowody będziemy przeprowadzać. Śledztwa nie będziemy prowadzić online!godz. 12.38 Prokurator: Zgłaszają się kolejne osoby, które w ostatnich tygodniach były w Egipcie i również doświadczyły dziwnych zachowań w czasie wypoczynku. Chodzi o sytuację, gdy po wypiciu drinka na wczasach w Egipcie poczuły się źle i potrzebowały pomocy medycznej. Tylko wczoraj zgłosiły się trzy takie osoby: z Gdańska, Łowicza i Krakowa. To osoby, które wypoczywały w Egipcie jeszcze przed wyjazdem Magdaleny Żuk.

godz. 12.35 Dziennikarze: Czy którakolwiek z przesłuchiwanych osób potwierdziła w jakiś sposób wersję mówiącą o tym, że Magdalena Żuk padła ofiarą handlarzy ludźmi i zostały jej podane narkotyki. Czy ktoś powiedział cokolwiek w kierunku potwierdzenia tej wersji? Prokuratorzy nie odpowiedzieli wprost na to pytanie. Wciąż mówią o weryfikacji kilku założonych wersji.

godz. 12.33 Prokurator potwierdza, że ciało Magdaleny Żuk jeszcze w tym tygodniu trafi do Wrocławia do Zakładu Medycyny Sądowej. Procedura transportu formalnie już się rozpoczęła.

godz. 12.31 Prokuratura: Nie mamy wyników sekcji zwłok w Egipcie. Mamy raport medyczny biegłego z jego udziału w sekcji w Egipcie. Oficjalne wyniki sekcji zwłok w Egipcie zostaną dopiero przekazane stronie polskiej.

godz. 12.30 Dlaczego w Polsce odbędzie się druga sekcja? Ponieważ biegły, który brał udział w Egipcie w pierwszej sekcji zwłok stwierdził, że kolejna sekcja zwłok wciąż ma sens. To nie podważa pracy strony egipskiej. Prokurator: Dopiero dwie sekcje zwłok dadzą nam pełny obraz.

godz. 12.28 Dziennikarze pytają prokuraturę o przesłuchania konkretnych osób w Egipcie. Prokuratura zapewnia, że przesłała do strony egipskiej odpowiednie wnioski w tej sprawie, ale na razie nie ma więcej informacji. Polacy nie wykluczają kolejnej wizyty polskiego prokuratora w Egipcie w najbliższym czasie.

godz. 12.25 Prokuratura zapewnia, że wierzy w rzetelność Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu i jej zdaniem sekcja zwłok po ich sprowadzeniu do Polski zostanie przeprowadzona w pełni profesjonalnie. To odpowiedź prokuratura na pytanie jednego z dziennikarzy poddającego to w wątpliwość.

godz. 12.22 Czy chłopak Magdaleny Żuk i osoby z nią związane są jakoś zamieszane w śmierć Polki w Egipcie. Prokuratura twierdzi, że nic na to w tym momencie nie wskazuje. Prokurator potwierdza także, że wersje podawane do tej pory przez Markusa, chłopaka Magdaleny Żuk są wiarygodne. Sprawdzono, że rzeczywiście kupiono dwa bilety na wyjazd, próbowano je sprzedać, a także fakt, że paszport Markusa był nieważny.

ZOBACZ TAKŻE:
Sprawę śmierci Magdaleny Żuk próbują wyjaśnić nie tylko śledczy. Rozwiązania szuka również społeczność internetowa, która wysuwa kolejne hipotezy. Jedną z nich są powiązania Markusa i jego kolegów z egipskim rezydentem. Mieli go mieć wśród znajomych na Facebooku.
- Nie mam wśród znajomych Egipcjan – zapewnia Markus - Podczas tego, co się tam wydarzyło, dodałem tylko rezydenta, z którym mieliśmy kontakt wideo i telefoniczny.

Na nagranie wywiadu umówiliśmy się z całą trójką w hotelu. W zachowaniu mężczyzn wyczuliśmy napięcie i poruszenie całą sytuacją. Twierdzą, że od czasu jak wyszła sprawa śmierci Magdaleny Żuk, są nierozłączni i wszędzie przemieszczają się razem. Nie zgodzili się na pokazanie twarzy.
- Ludzie piszą, że to nasza wina, że pójdziemy siedzieć, że nam poukręcają głowy – mówi Michał, kolega Markusa i Magdy.


godz. 12.21 Czy Magdalena Żuk leczyła się psychiatrycznie w Polsce, przed wylotem do Egiptu? Prokuratura zwróciła się o konkretne dokumenty w tej sprawie. Na razie nie ma odpowiedzi na to pytanie.

godz. 12.19 Jak wygląda ten obraz pierwszych dni pobytu Magdaleny Żuk w Egipcie? Czy różniły się od standardowego pobytu polskich turystów w tym kraju. Prokuratorzy twierdzą, że nie ma tutaj zgodności świadków. Jedni twierdzą, że od początku coś było nie tak, inni przesłuchiwani przekonują, że Magdalena Żuk zachowywała się jak każdy inny turysta w Egipcie.

godz. 12.17 Dziennikarze domagają się jakichkolwiek ustaleń po dwóch tygodniach pracy. - Co jest już pewne - pytają reporterzy na konferencji. Nie ma konkretnej odpowiedzi na to pytania. Prokuratura twierdzi, że wciąż brakuje przesłuchania rezydenta. Stworzony został tzw. obraz dnia Magdaleny Żuk w Egipcie.

godz. 12.16 Prokuratura potwierdza słowa policji: Nie skłaniamy się ku żadnej wersji wydarzeń, byłoby to wysoce nieprofesjonalne na tym etapie śledztwa. Nie spodziewajmy się konkretnych wyników po dwóch tygodniach pracy.

godz. 12.15 Prokuratura przyznaje wprost, że w tym momencie nie ma żadnych materiałów przekazanych przez stronę egipską. Prokuratorzy przyznają także, że nie wiedzą czy w Egipcie wciąż trwa śledztwo w tej sprawie.

godz. 12.14 Kiedy materiały dowodowe zebrane w Egipcie przez tamtejszą stronę zostaną przekazane do Polski? Na razie trudno to precyzyjnie określić. Jest mowa o ewentualnym powołaniu zespołu międzynarodowego, co przyspieszyłoby te prace.

godz. 12.13 Polski prokurator był obecny przy sekcji zwłok prowadzonej w Egipcie, ale zgodnie z prawem nie mógł wykonywać żadnych czynności samodzielnie na terytorium Egiptu.

godz. 12.12 Konieczne badania laboratoryjne zostaną jeszcze wykonane po sprowadzeniu ciała Magdaleny Żuk do Polski.

godz. 12.09 Prokuratura wciąż prowadzi śledztwo w kierunku zabójstwa Magdaleny Żuk.

godz. 12.07 Prokurator: Na ciele brakuje śladów potwierdzających, by użyto wobec niej przemocy. Również śladów wskazujących na ewentualny gwałt. Ale by mieć całkowitą pewność, konieczne są wyniki badań biologicznych, toksykologicznych i histopatologicznych, na które czekamy.

godz. 12.06 Prokuratorzy twierdzą, że ze wstępnego raportu nie wynika, żeby wobec ofiary została użyta przemoc

godz. 12.05 Policja twierdzi, że nad sprawą cały czas pracuje około 35 osób. Zgromadzono wiele materiału dowodowego. Na razie policja nie składnia się ku żadnej wersji wydarzeń, bo byłoby to nieprofesjonalnej. Policja cały czas analizuje i weryfikuje zebrane materiały, a świadkowie wciąż będą przesłuchiwani.

godz. 12.03 Prokuratorzy zapewniają, że sprawa śmierci Magdaleny Żuk, którą od dwóch tygodni żyje cały kraj, zostanie dogłębnie wyjaśniona.

godz. 12.00 Rozpoczęła się konferencja prasowa w Prokuraturze Okręgowej w Jeleniej Górze
131

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

prawda

+4 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

anka (gość)  •

Komentarze: 5

Tymoteusz Niewiński
Wiadomość z Telewizja Republika
Ciekawy komentarz znalazłam na temat Magdy Żuk i tej okropnej sytuacji w Egipcie. Podaję dalej: Moim skromnym zdaniem prawdopodobny przebieg wydarzeń związanych z tą tragedią był następujący: po pierwsze tą historyjkę o wspólnym wyjeździe Magdy z tym jej chłopakiem Markusem można między bajki włożyć! Według mnie celem tego wyjazdu był jakiś deal między Marcusem i jego kumplami a rezydentem Mahmoudem Khairy i jego arabską trzódką! Po drugie Magda chyba nie poleciała sama jak się powszechnie uważa tylko była pilotowana przez trzech młodych Polaków z którymi jak twierdzą świadkowie widziano ją pierwszego dnia pobytu w Egipcie! Warto by sprawdzić listę uczestników tej wycieczki organizowanej przez Rainbow Tour czy czasami nie ma np. wśród uczestników tej wycieczki Kamila C. ps. Złoty, jak chodzą słuchy w sieci byłego chłopaka zamordowanej w Karpaczu Karoliny Kaczorowskiej! Dziwnym trafem właśnie Złoty dzwonił do Markusa jak ten rozmawiał z Magdą! Po za tym nie jestem przekonany czy Magda tak dobrowolnie chciała polecieć do Egiptu. Co wydarzyło się w Egipcie to praktycznie wszystko przekazała słowami i sprytnymi gestami sama Magda która była więziona, gwałcona, wożona od hotelu do hotelu w wiadomym celu i na koniec której prawdopodobnie dano do zrozumienia że żywa nie wróci do Polski! Jej partner Markus ( stawiam dolary przeciwko orzechom że to gej a jego kumpel Maciej S. który niby miał lecieć po Magdę to jego partner) był tak zainteresowany tą rozmową i pomocą Magdzie jak zeszłorocznym śniegiem – co było szczególnie widać jak podczas rozmowy coś sobie popijał z puszki, chyba piwko! O tym że był to jakiś układ może świadczyć zdanie które wypowiada Michał R. który filmował rozmowę Markusa „ że coś się chyba odjechało”! Ci wszyscy panowie zaraz jak sprawa zrobiła się głośna pierwsze co zrobili to pokasowali swoje konta na fejsie! Dzięki internautom mamy jednak screeny z kont i co się okazuje że panowie Markus W. Maciek S. Michał R. i Mahmoud Khairy to dobrzy znajomi. Co do Markusa to jest to znany wrocławski fryzjer stylista, syn dziennikarza GW który prawdopodobnie poznał Magdę w salonie fryzjerskim gdzie pracował. Tym dealem z arabami mogło być natomiast dostarczanie ładnych Polek do kurortu rezydenta Mahmouda za odpowiednią opłatą oczywiście! Z Magdą poszło coś nie tak i postanowiono ją uciszyć pozorując samobójstwo! Moim zdaniem kluczem do wyjaśnienia tej sprawy w cale nie jest Egipt tylko trzej panowie Markus W. Maciek S. i Michał R . Trzeba sprawdzić ich bilingi, finanse, przeszłość, działalność we wrocławskich klubach, aktywność w sieci, znajomości i sprawa bardzo szybko się wyjaśni – oczywiście jeżeli tylko będzie taka wola organów ścigania w co wątpię bo sprawę prowadzi prokuratura jeleniogórska ta która zamiotła sprawę Karoliny Kaczorowskiej pod

Krzysiek Dogo
Krzysiek Dogo
Przecież na tym filmie ze szpitala w Egipcie na końcu widać jak facet w białej koszuli zadaje Magdzie jeden lub więcej ciosów w okolicę głowy chyba lub szyi i od tego momentu Magda przestaje się ruszać a on ci bandyci na chwilę przestają co kolwiek robić bo widzą że to już koniec bo dziewczyna leży bezładnie po czym po krótkiej chwili łapią jej bezładne ciało i wynoszą.Być może już w tym momencie Magda została zabita ( po uderzeniu z pięści w głowę musiała potylicą lub ktoryms bokiem głowy uderzyć o twardą posadzkę podłogi).Takie uderzenie wielokrotnie kończy się zgonem

odpowiedzi (0)

skomentuj

Opinia

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Jolanta (gość)  •

Zastanawiam sie gdzie w tym Wszystkim byla Ambasada Polska na terenie Egiptu jezeli byla poinformowana o Zdarzeniu.Dlaczego to Rezydent a nie Pracownik Dyplomatyczny z nia chodzi po szpitalach i Lotnisku.! PRZECIEZ TO OBYWATEL INNEGO KRAJU WIEC TYLKO PRACOWNIK KONSULATU MOGL JEJ Pomodz-WROCIC DO KRAJU. Gdzie on byl? Mam wrazenie ze Konsulaty Polskie sa utworzone na terenach innych krajow po to aby nam matka sprowadzac dorose dzieci w trumnach bo jezeli dostaja informacje o turystce ktora sie zachowuje dziwnie ,agresywnie i jest obywatelem ich KRAJU i Nie poczynaja zadnych Krokow to nie jest dobrze! Podkresle ze wiezniowie deportowani z innych Krajow maja przy sobie Pracownika ambasady .Konsul jest obecny przy deportacji oraz przychodzi do miejsca pobytu tej osoby lub na bierzaco wie co z ta osoba sie dzieje.A ta kobieta zostale pozbawiona tych PRAW !! i w moim odczuciu AMBASADA ZANIECHALA I NIE DOPELNILA SWOICH OBOWIAZKOW... Gdyby sie zainteresowali KOBIETA BY ZYLA I WROCILA ZYWA DO POLSKI! DLATEGO TA SPRAWA BEDZIE TRUDNA BO PROKURATOR BEDZIE MUSIAL OKRESLIC OBOWIAZKI KONSULATU! A TO NIE WYGODNE... Podkresle ze raczej watpie by Konsulat w Egipcie dostawal tak czesto informacje o Polkach ktore dziwnie sie zachowuja PODCZAS pobytu I dlatego nie zainteresowal sie ta kobieta I zbagatelizowal zgloszenie...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Opinia

+5 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Jolanta (gość)  •

Zastanawiam sie gdzie w tym Wszystkim byla Ambasada Polska na terenie Egiptu jezeli byla poinformowana o Zdarzeniu.Dlaczego to Rezydent a nie Pracownik Dyplomatyczny z nia chodzi po szpitalach i Lotnisku.! PRZECIEZ TO OBYWATEL INNEGO KRAJU WIEC TYLKO PRACOWNIK KONSULATU MOGL JEJ Pomodz-WROCIC DO KRAJU. Gdzie on byl? Mam wrazenie ze Konsulaty Polskie sa utworzone na terenach innych krajow po to aby nam matka sprowadzac dorose dzieci w trumnach bo jezeli dostaja informacje o turystce ktora sie zachowuje dziwnie ,agresywnie i jest obywatelem ich KRAJU i Nie poczynaja zadnych Krokow to nie jest dobrze! Podkresle ze wiezniowie deportowani z innych Krajow maja przy sobie Pracownika ambasady .Konsul jest obecny przy deportacji oraz przychodzi do miejsca pobytu tej osoby lub na bierzaco wie co z ta osoba sie dzieje.A ta kobieta zostale pozbawiona tych PRAW i w moim odczuciu AMBASADA ZANIECHALA I NIE DOPELNILA SWOICH OBOWIAZKOW... Gdyby sie zainteresowali KOBIETA BY ZYLA I WROCILA ZYWA DO POLSKI! DLATEGO TA SPRAWA BEDZIE TRUDNA BO PROKURATOR BEDZIE MUSIAL OKRESLIC OBOWIAZKI KONSULATU! A TO NIE WYGODNE... Podkresle ze raczej watpie by Konsulat w Egipcie dostawal tak czesto informacje o Polkach ktore dziwnie sie zachowuja PODCZAS pobytu I dlatego nie zainteresowal sie ta kobieta I zbagatelizowal zgloszenie...

odpowiedzi (0)

skomentuj

znalezione w komentarzach

+21 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

lili (gość)  •

Ona nie miala szans. Mnie spotkalo cos podobnego, ale na szczescie tak się nie skończyło. Pojechałam do Warszawy i tam poznalam chlopaka, on do mnie podszedł, przystojny, ciekawy, miły, romantyczny, z poczuciem humoru. Wspólne zainteresowania (na niby, bo moje zdążyli przejrzeć już wcześniej z fb itd.) Mial swoja firme, dobry samochód, nowe mieszkanie wiec wydawal sie bardzo zaradny. (samochód, mieszkanie, prezenty, wydatki itp. jak sie okazalo wypozyczała mu szajka właśnie w tym celu...) Wszyscy jego znajomi odnosili sie do niego z szacunkiem, zaufaniem, respektem, wydawal sie wazny i budzacy zaufanie, a oni to wszystko udawali. (Ja swoich znajomych raczej tam nie mialam, bo przyjechalam do Warszawy z malego miasta, a on mial wielu, udawanych, wiec obracalismy się w ich gronie.) Potem już poszło. Zabieral mnie na romantyczne kolacje, szeptał czule slówka, obiecywal wspólna przyszlosc. Nigdy, tak myślałam, mnie nie okłamał więc naturalnie mu ufałam. A juz najgorsze bylo jak jego (podstawione przez szajkę) kolezaneczki kręciły się wokół niego i udawaly, że sa w nim zaduzone i on moze wybrac kazdą, wszystkie piekne jak modelki, a ja szalalam z zazdrosci o niego, a on udawał, że je wsyztkie odrzuca i wybiera mnie. Kiedy czasem prosil mnie o cos to zawsze z checia sie godzilam, bo myslalam, ze inaczej może zakręcić się któras z nich. Często dawał mi prezenty, a ja zarabiałam mało, więc zaczęłam pożyczać od rodziców i brata pieniądze, żeby też czasem coś mu kupić. Byłam tak manipulowana przez jego znajomych, że czułam, że wnoszę mniej do związku i powinnam coś zrobić, żeby zarobić też trochę pieniędzy. Na szczescie mój brat, dzieki pewnemu calkowitemu przypadkowi, zorientowal sie kim on jest. Sila zabrali mnie do domu, zabrali mi telefon, odcieli od internetu. A ja tam wariowałam, chcialam isc do niego, dla niego zrobilabym wtedy prawie wszystko. Po kilku dniach takiej meki zabrali mnie na rynek i zobaczylam, ze on juz siedzial z nastepna i robil dokladnie to samo co ze mna, widocznie spisali mnie już na straty kiedy zniknęłam na kilka dni. Z poczatku nie chcialam w to wierzyc, ale w końcu jakoś się otrząsnęłam. On zostal aresztowany, nie wiem jak sprawa sie skonczyla, ale wiem, że chodzilo wlasnie o handel kobietami i teraz, kiedy czytam o sprawie Magdy jestem pewna, że też bym się wtedy zgodziła, na pewno daliby mnie radę jakoś oszukać i przekonać. A nie byłam przeciętną szarą myszką, 2 razy wygrałam wybory miss mojego powiatu i ogólnie miałam naprawdę duże powodzenie i byłam bardzo wymagająca wobec facetów. Do was dziewczyny: jesli myslicie, ze ja bylam naiwna, albo Magda, albo ktoś jeszcze, a WY byscie sie nie nabraly, mylicie sie. Ja tez tak myslalam. W końcu chyba każda normalna kobieta chce poznać takiego faceta, a kiedy tak się dzieje i WSZYSTKO wokół potwierdza, że to właśnie ten, to kobieta nie ma szans go przejrzeć jeśli dodatkowo ma zorganizowane takie wsparcie jego otoczenia. A tacy ludzie, którzy robią to już któryś raz z rzędu są w tym naprawdę dobrzy, i potrafią zmanipulować w zasadzie każdą.
123456...53

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/prasa/news-rz-magdalena-zuk-zwerbowana-przez-handlarzy-ludzmi,nId,2394627#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

odpowiedzi (0)

skomentuj

Oczywiście że zamita bo pewnie organizator tez w tym miał interes

+24 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kkr (gość)  •

... ludzie Egipt to nie Europa. Wyskoczyła z okna :) .. taaa ... wyrzucili ją.
Powinni nagonkę na firmę te wyjazdy organizujące zrobić !!! Firma pewnie wiedziała co sprzedaje.

skomentuj

Wedlug mnie

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

A (gość)  •

To oni ja poduszka zdusic mogli w tym szpitalu bo jesli przezyla,a nagle serce przestalo bic to tylko taka opcja jest wiarygodna.Krecili sie jak muchy zauwarzyc trzeba,wiec nie trudno bylo.

odpowiedzi (0)

skomentuj

gówno

+24 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

oburzony! ! ! (gość)  •

Ustatalili, że g.....o ustalili !!!!!!!!!!!! a czas płynie i ślady sprawcy zacierają!!!!!!!

skomentuj

tia....

+4 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

DeW (gość)  •

to jest za gruba sprawa, żeby zacierali ślady..i to podczas nadzoru prokuratora generalnego.... Przestańcie fantazjować! Coś na rzeczy jest, ale widzę, że internety w swoim żywiole.
Nie zdziwiłbym się, gdyby faktycznie jakieś neptki na miejscu, bajerowały do niej, może przyćpała z nimi, złapała paranoje i skończyło się jak się skończyło. W każdym razie, dla mnie wyniki prac naszej prokuratury będą dowodem. Bo Marcus to nie Słowik - to właściwie nikt i przy tym szumie medialnym który jest w okół sprawy, nikt ze służb nie będzie mataczyć.

odpowiedzi (0)

skomentuj

tylko po co?

+13 / -13

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

małpa w czerwonym (gość)  •

znowu wzywać Tuska na świadka ? Nie wiem czy ma wiedzę na temat sekcji zwłok, mimo że chcą go w lipcu w tej kwestii przeegzaminować.

skomentuj

to nie ta sprawa DEBILKO

+4 / -12

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

,a skoro nie widzisz różnic pomiędzy małpami ,a homosapiens, (gość)  •

to masuj swój MODZEL ,tak ten na d****:) od parzenia się w cudzych mieszkaniach :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

To jak teraz będą wyglądać wyloty do Egiptu?

+4 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ja sam w sobie wierzę,że nie będzie ich tak wiele, bo podatny tam grunt na europejki, (gość)  •

,a hebanowych strzelców jest tam wielu ,setki ,tysiące...ale uważam,że nikt nie umiera bez przyczyny ponieważ kazdy kto to czyta żyje...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Napisane w "Dzienniku Zachodnim"

+9 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

gdyby co, to ... (gość)  •

To, że możesz "tam" pojechać, wcale nie oznacza że musisz tam pojechać ! Wiedz, że tam nikt nie oczekuje na Ciebie ! "Tam" niczego o Tobie nie wiedzą, procz tego, że możesz przynieść dochód ( w pieniądzu, lub pracy). Zastanów sie, czy warto w "tam" inwestować siebie.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Polskie internauty już wydała wyrok .wszystkich rozstrzelać

+1 / -14

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

 •

A ja proponuję zacznij od siebie przyjrzyj się kim jesteś jak się zachowujesz w stosunku innych. Co o nich wypisujesz ..nie wstydzisz się swojej nienawiści agresji ? Już wszystko wiesz ? A dlaczego nie jesteś szczęśliwy ?najpierw poszukajmy w życiu mafpgdy w Polsce co robiła i jak się zachowywała a po drugie to spytajmy panią prokurator ile narkotyków jest na dolnym Śląsku i ilu diluje bonostatnio to nawet jakiś Turek zmarł w burdelu ..więc czy u nas jest inaczej ?!

skomentuj

takie morały ,hipokryto zostaw dla swoich kolegów ze szkoły gimnazjalnej,

+8 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

,a o faktach trzeba pisac jak najczęściej i jak nabrutalniej. (gość)  •

moralizator nastolatek, no tego jeszcze GW nie grała.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Jakie fakty łgarzu?

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

71 (gość)  •

"Uwaga, wklejam z innego portalu", czy "Uwaga, znalezione w komentarzach"? Podstawowych pojęć nie rozumiesz, a bierzesz się za obrażanie ludzi. Tego jeszcze nie grali.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Ja hipokryta ? Śmiech ja właśnie zbyt dużo mam współczucia i zrozumienia

+3 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

 •

W przeciwieństwie do ciebie kształcący gust ludzi na agresji i bezwzględności .kiedyś odpłaca ci tym samym w życiu tacy jak rosną przyszli Polacy

odpowiedzi (0)

skomentuj

Życie wogole w Polsce jest brutalne

0 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

 •

Zero kultury zero zasad i dlatego jest tyle patologii i takich historii. Tępy jesteś i dlatego nie dziwię się że tyłu Polaków stąd erdala .tu trzeba być silnym bezwzględnym zwierzęciem by żyć

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 3 4 5 ... 8 »