Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Robert Gonera: Granie w serialach? Filmach? Najbardziej kusi...

Materiał płatny Robert Gonera: Granie w serialach? Filmach? Najbardziej kusi mnie teraz teatr!

Robert Gonera Robert Gonera

Robert Gonera (© Tomasz Bolt, Polska Press)

Stworzył dziesiątki niezapomnianych ról. Oszałamiającą karierę zrobił kreacją w filmie „Dług”, a wielką popularność przyniósł mu serial „M jak miłość”. Wrocławski aktor Robert Gonera cały czas nie zwalnia tempa. Teraz gra w kultowym niemieckim serialu „Telefon 110”
Guten Tag Herr Gonera.

Guten Tag. Wir sprechen Deutsch?

Wiesz, ja średnio po niemiecku. Tyle, co liznąłem z „Czterech pancernych” i „Hansa Klossa”: Hände hoch, raus, gut, panzer... Ale ty radzisz sobie świetnie.

No rzeczywiście, chyba na tyle przyzwoicie mówię, że twórcy niemieckiego serialu „Telefon 110” zgodzili się, żebym u nich grał i na dodatek nie podkładają zamiast mojego głosu, głosu jakiegoś niemieckiego aktora.

W jaką rolę się wcielasz?

Komisarza Pawlaka, Polaka, który jest dwujęzyczny i pracuje na posterunku w Słubicach - jest szefem tego posterunku. „Telefon 110” zmienił trochę formułę, którą znamy z Polski Ludowej: za czasów NRD to był serial emitowany codziennie, teraz jest mniej odcinków, a każdy jest odrębną, zamkniętą historią. Każdy jest o czymś innym, a wspólny jest posterunek, przez który te sprawy przechodzą.

Pozostała część artykułu dostępna jest tylko dla abonentów

Zostało jeszcze 89% treści

Wykup dostęp Mam abonament

 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się