Nowa odsłona serwisu dziennikpolski24.pl

Nowa odsłona serwisu dziennikpolski24.pl

Redakcja

Dziennik Polski 24

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Nowa odsłona serwisu dziennikpolski24.pl
Drodzy Czytelnicy! Zmiany są częścią życia każdego z nas. Również my, dziennikarze i redaktorzy „Dziennika Polskiego”, staramy się w naszej pracy wprowadzać nowe rozwiązania. Od kilku dni możecie Państwo korzystać z serwisu internetowego dziennikpolski24.pl w nowej odsłonie. Wierzymy, że dzięki tym zmianom nasz serwis stał się nowocześniejszy, bardziej przyjazny i atrakcyjny dla Użytkowników.
Nowa odsłona serwisu dziennikpolski24.pl
Nasza redakcja od wielu lat dostarcza Państwu rzetelnych, sprawdzonych informacji. W pracę wkładamy serce, wysiłek, nierzadko ryzykujemy i odsłaniamy rzeczy, które wiatr historii chciał zamieść pod dywan.

Chociaż nasze podejście i profesjonalizm nie zmieniło się ani trochę, zmieniło się współczesne dziennikarstwo. Obecnie dziennikarze dysponują wieloma multimedialnymi narzędziami, o których kiedyś nie mogli nawet marzyć, a które pomagają budować niesamowite i wyjątkowe historie.

Od pewnego czasu pracowaliśmy nad zmianami, które pozwolą nam te narzędzia wykorzystywać. Spędziliśmy godziny na tym, by wspólnie wypracować koncepcję, która dla naszych Czytelników będzie powiewem świeżości, która da im szansę na zapoznawanie się z wyjątkowymi treściami podanymi w nowoczesny sposób. Nowa odsłona serwisu dziennikpolski24.pl jest efektem tych prac.

W serwisie dziennikpolski24.pl znajdą Państwo zarówno treści bezpłatne, jak i te, za które trzeba zapłacić. Dlaczego? - zapytacie.

Szanowni Państwo, w naszym serwisie oferujemy Państwu informacje i publicystykę porządnej jakości, materiały napisane i zredagowane przez kompetentnych dziennikarzy, informacje sprawdzone i potwierdzone, publicystykę przemyślaną i nieprzypadkową.

Budujemy wewnętrznie spójny i wiarygodny obraz współczesnego Krakowa, Małopolski, Polski i świata. Przykładamy się, aby teksty, które Państwu proponujemy, miały nieporównywalnie większą wartość, niż informacyjno-plotkarski miszmasz, który jest dostępny za darmo. Tego ostatniego nie lekceważymy. Odgrywa ważną rolę w informacyjnym porządku świata. Ale zupełnie inną, niż ta, którą pełnimy my.

W ramach serwisu dziennikpolski24.pl oferujemy kilka rodzajów prenumeraty cyfrowej. Można skorzystać z prenumeraty 1-dniowej lub 3-dniowej i zapłacić za nią wysyłając SMS. Można wykupić dostęp tygodniowy. Wybór tych abonamentów umożliwi czytanie wszystkich materiałów w serwisie przez wybrany okres oraz dodatkowo pobranie e-wydania „Dziennika Polskiego” w formie PDF.

Oprócz krótkoterminowej prenumeraty cyfrowej, możecie Państwo skorzystać z pakietu na 30, 90, 180 lub 365 dni. Polecamy szczególnie te opcje, ze względu na możliwość korzystania z archiwum serwisu (oraz pobierania archiwalnych e-wydań).

Wszystkim naszym prenumeratorom cyfrowym zapewniamy ponadto dostęp do serwisu ekstramagazyn.pl - specjalnego internetowego tygodnika, w którym publikowane są najciekawsze teksty z całej Polski. Jest co czytać!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z prenumeraty i czytania materiałów, bez żadnych ograniczeń.

Redakcja „Dziennika Polskiego”

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Czy aby dla czytelnika ?

  nhl (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Tak naprawdę to jest gorzej : nieintuicyjny , slaby pod względem graficznym , raczej dla słabo myślących . Po co te zmiany ? Nie wiadomo , coraz rzadziej zaglądam tutaj , bo i poprawność polityczna...rozwiń całość

  Tak naprawdę to jest gorzej : nieintuicyjny , slaby pod względem graficznym , raczej dla słabo myślących . Po co te zmiany ? Nie wiadomo , coraz rzadziej zaglądam tutaj , bo i poprawność polityczna wchodzi coraz śmielej ( wiadomej opcji POlitycznej ) a i artykuły merytorycznie coraz słabsze . I tak mnie to trochę martwi , bo kiedyś była to gazeta , a teraz często to strata czasu .zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Rozwój i postep się chwali !!!!!!!!!

  Katarzyna (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4

  A jednak zapytam chowając honor starego belfra !!!!!!!!!!!!!
  Czy możemy liczyć na kilka zdań więcej w darmowej wersji.??????????? Emeryci / niestety nie mam renty ubeckiej/ i stali czytelnicy...rozwiń całość

  A jednak zapytam chowając honor starego belfra !!!!!!!!!!!!!
  Czy możemy liczyć na kilka zdań więcej w darmowej wersji.??????????? Emeryci / niestety nie mam renty ubeckiej/ i stali czytelnicy proszą. bo jak będziemy czytać jedno zdanie i do tego się przyzwyczaimy TO KTO W POLSCE BEDZIE CZYTAŁ ?????????zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  skandal..zlodziejstwo

  KRAKUS STARY (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4

  DZIENNIK POLSKI CZYTAM OD PONAD65LAT TERAZ ZESZMACILISCIE SIE,I DO TEGO JESZCZE JAKA CENA?IDZIENNIK ZAWSZEBL NA ROGU WIELOPOLA,TERAZ NA ZADUPIU RAZEM Z ORG,KW PZPR....ZMIENILICIE IDEE...rozwiń całość

  DZIENNIK POLSKI CZYTAM OD PONAD65LAT TERAZ ZESZMACILISCIE SIE,I DO TEGO JESZCZE JAKA CENA?IDZIENNIK ZAWSZEBL NA ROGU WIELOPOLA,TERAZ NA ZADUPIU RAZEM Z ORG,KW PZPR....ZMIENILICIE IDEE DZIENNIKA...TO ZMIENCIE TEZ STRONE GL.....TO NIE TEN DZIENNIK Z KTORYM ZYLEM zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama