Niemowlę z obrażeniami trafiło do szpitala w Rzeszowie....

Niemowlę z obrażeniami trafiło do szpitala w Rzeszowie. Rodzice zatrzymani

Anna Janik, KWP

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Niemowlę z obrażeniami trafiło do szpitala w Rzeszowie. Rodzice zatrzymani

©Krzysztof Łokaj

6-miesięczny chłopiec i 2,5-letnia dziewczynka zostali w piątek przewiezieni do rzeszowskiego szpitala. Policja nie wyklucza, że ich obrażenia to efekt przemocy domowej. W sobotę chłopiec zmarł.
Niemowlę z obrażeniami trafiło do szpitala w Rzeszowie. Rodzice zatrzymani

©Krzysztof Łokaj

Policjanci o zdarzeniu zostali poinformowani wczoraj po południu. Z przekazanych informacji wynikało, że do szpitala w Rzeszowie zostało przewiezione 6-miesięczne dziecko. Jak się okazało chłopczyk miał liczne obrażenia, w tym obrażenia głowy. Karetkę pogotowia wezwała matka gdy zauważyła, że dziecko nie daje oznak życia. Ratownicy podjęli reanimację, która była kontynuowana w szpitalu. Udało się przywrócić czynności życiowe, ale stan dziecka lekarze określają jako krytyczny.

Skąd wzięły się u chłopca obrażenia? To ustalają policjanci, którzy wczoraj wieczorem zatrzymali rodziców dziecka, 26-letniego ojca i 23-letnią matkę.

W gm. Chmielnik dziecko poparzyło się benzyną lub substancją pochodną. Matka była pijana

W czasie prowadzonych czynności przy matce była 2,5-letnia córka, u której policjanci także zauważyli obrażenia. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Lekarz potwierdził spostrzeżenia policjantów i mimo, że obrażenia dziewczynki nie zagrażały jej życiu, zdecydowało o zabraniu dziecka do szpitala.

Aktualizacja:


Mimo starań lekarzy życia chłopca nie udało się uratować. Dziecko zmarło w sobotę.ZOBACZ TEŻ: Zaatakował żonę i dwóch synów siekierą. Na oczach pięcioletniej dziewczynki

TVN24/x-news

Czytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo