Nastoletni wandale usłyszeli zarzuty za dewastację parku...

Nastoletni wandale usłyszeli zarzuty za dewastację parku miejskiego w Chełmku

Zdjęcie autora materiału
Bogusław Kwiecień

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Nastoletni wandale usłyszeli zarzuty za dewastację parku miejskiego w Chełmku
1/4
przejdź do galerii

©KPP Oświęcim

Za powód swojego karygodnego zachowania podali wpływ alkoholu. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z komisariatu w Chełmku postawili zarzuty uszkodzenia mienia dwóm 18 – letnim mieszkańcom Chełmka. Wandale uszkodzili oświetlenie oraz elementy fontanny parku miejskiego.

Policjanci przez kilka ostatnich tygodni prowadzili czynności mające na celu ustalenie sprawców dewastacji elementów fontanny znajdującej się w parku miejskim w Chełmku. Do zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 czerwca br. Chuligani uszkodzili też 5 lamp otaczających fontannę.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zebrali dowody, wskazujące na fakt , iż ze sprawą mają związek dwaj nastoletni mieszkańcy Chełmka. Funkcjonariusze udali się do ich miejsc zamieszkania, jednakże okazało się, że podejrzani wyjechali z miasta. W ubiegły poniedziałek obaj stawili się w komisariacie, gdzie policjanci postawili im zarzuty uszkodzenia mienia. Za powód swojego karygodnego zachowania podali wpływ alkoholu. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

WIDEO: Poszukiwani przez policję z Małopolski

Źródło: Gazeta Krakowska

Czytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama