Kup prenumeratę i wybierz się z nami w kulinarną wędrówkę po...

Kup prenumeratę i wybierz się z nami w kulinarną wędrówkę po Krakowie!

Redakcja

Dziennik Polski 24

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Kup prenumeratę i wybierz się z nami w kulinarną wędrówkę po Krakowie!
Zostań prenumeratorem cyfrowego wydania Dziennika Polskiego i wybierz się z nami w kulinarną podróż wyjątkowym albumem "Smaki Krakowa".
Kup prenumeratę i wybierz się z nami w kulinarną wędrówkę po Krakowie!
Na Kazimierzu poznacie smak chińskich pierożków, belgijskich frytek i pizzy, która jest wypiekana w piecu przywiezionym z Neapolu. W Podgórzu dotrzecie do samego serca Antalyi; dań intensywnych, prostych i szczerych jak Mesut, który je przyrządza na niewielkiej przestrzeni swojej restauracji. Przy Rynku Kleparskim zachwycicie się wyszukanymi deserami, które tworzą prawdziwi artyści z Ukrainy, a na Zabłociu bezpretensjonalnym grillem, który przeniesie Was prosto w góry Kaukazu.

Czeka na Państwa 17 najlepszych restauracji, w których się eksperymentuje, szanuje produkt, przywiązuje wagę do najdrobniejszego szczegółu. Takich, gdzie pomidory, orzechy, zioła przywożone są z odległych krain, jak i takich, w których korzysta się z bogactwa małopolskich lasów, jezior i łąk.

Miejsca, do których możecie pójść na szybki lunch, wytrawną kolację czy romantyczne spotkanie zostały wybrane dla Państwa przez profesjonalne jury. W skład kapituły weszła m.in. Anna Starmach, znana z programu MasterChef, Dominika Wójciak, autorka wspaniałych książek kulinarnych, i Adam Chrząstowski, doskonały szef kuchni krakowskich i warszawskich restauracji. Możecie Państwo zaufać ich gustom. Ale to nie wszystko. W publikacji „Smaki Krakowa” znajdziecie bowiem przepisy, dzięki którym sami będziecie mogli przyrządzać dania egzotyczne, a także te zakorzenione w polskiej tradycji. Są wyjątkowe, bo zwykle pilnie strzeżone przez szefów kuchni.

Aby otrzymać album, wystarczy wykupić dostęp do miesięcznej prenumeraty serwisu dziennikpolski24.pl z e-wydaniem "Dziennika Polskiego" w formie pdf. Cena to 40 zł. Dzięki temu Dziennik Polski można czytać wygodnie na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie.

Kup prenumeratę cyfrową "Dziennika Polskiego" i wybierz się z nami w kulinarną podróż po Krakowie! Promocja trwa do 28 września bądź do wyczerpania zapasów.

Jesteś zainteresowany promocją? KUP PAKIET

Czytaj także

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama