Kraków Business Run już 3 września. Trenuj!

Kraków Business Run już 3 września. Trenuj!

Anna Agaciak

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Kraków Business Run już 3 września. Trenuj!

©Fot. Adam Wojnar

Inicjatywa. Do szóstej edycji charytatywnego biegu biznesowego Kraków Business Run pozostał niecały miesiąc - jeszcze jest czas na przygotowania. Do wzięcia udziału w bezpłatnych sesjach treningowych i rozpoczęcia biegowej przygody zaprasza Katarzyna Samborska, trenerka ze studia SAMtrening.
Kraków Business Run już 3 września. Trenuj!

©Fot. Adam Wojnar

Nadrzędnym celem imprezy jest pomoc beneficjentom - w tym roku między innymi Józefowi Tatarze i Bartłomiejowi Florkowi, na rzecz których przeznaczony jest dochód z opłat startowych.

Oprócz wsparcia osób z niepełnosprawnością ruchową każdy z uczestników biegu ma szansę zrobienia czegoś dobrego także dla siebie... W jaki sposób? Poprzez regularny trening. Przez całe wakacje w Krakowie trwają otwarte sesje biegowe, organizowane bezpłatnie przez studio SAMtrening.


Jak tłumaczą trenerzy, bieganie to jeden z najlepszych sposobów na poprawę kondycji, zmniejszenie ryzyka chorób, zwiększenie kreatywności, wydajności w pracy i nie tylko... O tym wszystkim przekonuje Katarzyna Samborska, trenerka ze studia SAMtrening.

- Redukcja tkanki tłuszczowej to jedna z wielu zalet biegania, ale wyliczyć można ich o wiele więcej - od zmniejszenia ryzyka chorób serca po wzmocnienie układu immunologicznego - mówi trenerka. - Do biegania wystarczą tylko sportowe buty, spodenki, koszulka i możesz ruszyć na trasę! - dodaje.

Sierpniowe treningi odbywają się w środy i piątki o godzinie 18, na przemian na Krakowskich Błoniach - zbiórka przy wejściu do Parku Jordana - i na Łąkach Nowohuckich - zbiórka przy budynku NCK. Szczegółowe informacje wraz z godzinami i planowanymi miejscami spotkań są na stronie www.krakowbusinessrun.pl/pl/treningi.

Plan treningów - start o godz. 18:
 • 11 sierpnia - Łąki Nowohuckie
 • 16 sierpnia - Błonia Krakowskie
 • 18 sierpnia - Błonia Krakowskie
 • 23 sierpnia - Błonia Krakowskie
 • 25 sierpnia - Łąki Nowohuckie
 • 30 sierpnia - Błonia Krakowskie
 • 1 września - Błonia Krakowskie


WIDEO: Czy linia kolejowa 103 powróci na trasę Wadowice - Trzebinia?
Czytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama