Inteligentne budynki to przyszłość, która powstaje w...

Inteligentne budynki to przyszłość, która powstaje w Szczecinie

Celina Wojda

Aktualizacja:

Głos Szczeciński Plus

Budowa Czarnej Perły jest już na półmetku. To będzie bardzo luksusowy i nowoczesny obiekt
1/3
przejdź do galerii

Budowa Czarnej Perły jest już na półmetku. To będzie bardzo luksusowy i nowoczesny obiekt

Innowacyjne rozwiązania, wysokie standardy oraz elektronika - to przyszłość budownictwa. W Szczecinie powstają budynki, które będą wizytówką miasta oraz zapowiedzią zmian.
- Elektronika jest coraz bardziej obecna w naszym życiu - mówi Tomasz Wieczorek, prezes zarządu firmy Inlogic. - Współcześni inwestorzy chętniej decydują się na nowe możliwości, które uwzględniają najlepszy standard.

Zdają sobie sprawę, że w drodze dalszej eksploatacji budynku, będzie to dla nich bardziej opłacalne. Przez większe wymagania użytkowników, architekci również muszą sięgać po najnowocześniejsze technologie, których jeszcze niedawno nie uwzględniliby w swoich projektach. Nawet osoby, które podczas rozmów zapierają się, że temat nowoczesnych rozwiązań ich nie interesuje, zaczynają uzmysławiać sobie, że od dawna w nim funkcjonują. Inteligentne i energooszczędne budynki nie są dziś niczym niezwykłym. Prognozuje się, że za kilka lat będą powszechnie obowiązującym standardem.

Najnowocześniejszy budynek w PolsceInteligentne budynki podbijają światowy rynek. Przedsiębiorcy robią wszystko, by dorównać europejskim standardom.

Pozostało jeszcze 82% treści

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł:

Masz dostęp? Zaloguj się

Czytaj także

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo