Dziennik Polski - Wiadomości Kraków, Informacje Kraków | Dziennik Polski

Ekologiczny, wygodny i oszczędny środek transportu teraz...
  • Materiał informacyjny BMW M-Cars

Ekologiczny, wygodny i oszczędny środek transportu teraz również w Krakowie.

Samochód dla świadomych, otwartych na nowe doświadczenia i ceniących ciekawy design konsumentów, wdarł się przebojem na drogi polskich miast. Również mieszkańcy Krakowa docenili ekologiczny i oszczędny charakter tego samochodu, coraz częściej decydując się na jego zakup.

Mowa oczywiście o BMW i3, które już prawie rok jest obecne w regularnej ofercie jednego z krakowskich dealerów marki BMW. Jedyny autoryzowany w Małopolsce punkt sprzedaży samochodów tej marki, które do napędu wykorzystują prąd znajduje się w salonie Dealera BMW M-Cars. Dzięki temu Małopolanie zainteresowani autem elektrycznym na co dzień mogą skorzystać z jazd testowych i utwierdzić się w przekonaniu, że BMW i3 to samochód idealny do poruszania się po miejskich drogach. Nie tylko jest to rozwiązanie nie emitujące lokalnie spalin, ale też oszczędne: koszt przejechania 100 km to zaledwie około 7 zł.

Mobilność elektryczna stanowi ważny element przyszłości motoryzacji według BMW. Już teraz BMW odnosi sukcesy na rynku aut elektrycznych: na świecie BMW i3 jest najlepiej sprzedającym się modelem w swoim segmencie. Co dziewiąty nowy samochód elektryczny to BMW i3, a w Norwegii jest to najlepiej sprzedający się model w całej gamie BMW. W Polsce w 2016 roku na drogi wyjechało 91 modeli i3 (wzrost o 36%), BMW nadal jest liderem w całym segmencie elektrycznych samochodów w naszym kraju. Z kolei BMW i8 odnosi sukcesy na rynku aut sportowych. W 2015 roku liczba sprzedanych egzemplarzy BMW i8 była większa niż wszystkich sportowych hybryd dostępnych na rynku łącznie.

Idąc za ogólnoświatowym trendem krakowski dealer nie wyobrażał sobie zatem, aby w regularnej ofercie sprzedażowej mogło zabraknąć tego innowacyjnego samochodu z gamy BMW. Poczynione inwestycje w samochody testowe, dedykowaną platformę do samochodów elektrycznych, stacje do ładowania, serwis doceniają klienci, chwaląc dealera za umożliwienie im dostępności całego zaplecza.

W ofercie jest już dostępna wersja BMW i3 z akumulatorem o znacznie większej pojemności, umożliwiająca zwiększenie zasięgu o 50%. Zamiast 190 km można teraz pokonać 300 km. W codziennej eksploatacji, przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych i korzystaniu z klimatyzacji lub ogrzewania, możliwy jest zasięg do aż 200 km na jednym ładowaniu.


Dealer BMW M-Cars
ul. J. Conrada 20
31-357 Kraków
www.bmw-mcars.pl

4

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

(gość)  •

tresc

odpowiedzi (0)

skomentuj

bezczelne reklamiarstwo

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

pb (gość)  •

warto ostrzegać czytelników, że art. jest sponsorowany

odpowiedzi (0)

skomentuj

znacznie taniej

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

rem (gość)  •

wyjdzie zakup pojazdu dającego większą przyjemność z jazdy.
Ma silnik V8, pali jak smok, ale jest obłędne.
Ford mustang fastback '68.

odpowiedzi (0)

skomentuj

bmw

+4 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

m (gość)  •

cena 153 700 zł , taki drobny szczegół :-)

odpowiedzi (0)

skomentuj